CS:GO girdap operasyonu alınır mı?

Dostum ben operasyon biletini ilk alanlardanım. Biliyorsun ki görev yaparak yıldız kazanıyorsun. Bu yıldızları da eşyaya çevirebiliyorsun. Operasyonu aldığımda ekstra olarak 100 yıldız satın aldım %40'lık bir indirimle. Hepsiyle kasa aldım ilk gün. 52-53 kasayı trade banı açıldığı ilk gün tanesi 20 TL'den sattım. Güzel bir kar elde ettim. Lakin şu anki durumu ne pek takip etmiyorum açıkçası. Ama madem almaya karar verdin genelde Valve operasyonların üstünden belli bir zaman geçince indirime alıyor. İstersen görevleri yapmaya başla indirime girince hepsini toplu bir şekilde alırsın.

Dostum ben operasyon biletini ilk alanlardanım. Biliyorsun ki görev yaparak yıldız kazanıyorsun. Bu yıldızları da eşyaya çevirebiliyorsun. Operasyonu aldığımda ekstra olarak 100 yıldız satın aldım %40'lık bir indirimle. Hepsiyle kasa aldım ilk gün. 52-53 kasayı ilk gün tanesi 20 TL'den sattım. Güzel bir kar elde ettim. Lakin şu anki durumu ne pek takip etmiyorum açıkçası. Ama madem almaya karar verdin genelde Valve operasyonların üstünden belli bir zaman geçince indirime alıyor. İstersen görevleri yapmaya başla indirime girince hepsini toplu bir şekilde alırsın.
Naber, Pvpro'dan ne ara buralara düştün.

Dostum ben operasyon biletini ilk alanlardanım. Biliyorsun ki görev yaparak yıldız kazanıyorsun. Bu yıldızları da eşyaya çevirebiliyorsun. Operasyonu aldığımda ekstra olarak 100 yıldız satın aldım %40'lık bir indirimle. Hepsiyle kasa aldım ilk gün. 52-53 kasayı trade banı açıldığı ilk gün tanesi 20 TL'den sattım. Güzel bir kar elde ettim. Lakin şu anki durumu ne pek takip etmiyorum açıkçası. Ama madem almaya karar verdin genelde Valve operasyonların üstünden belli bir zaman geçince indirime alıyor. İstersen görevleri yapmaya başla indirime girince hepsini toplu bir şekilde alırsın.

Şu an alsam 20 şubat 2022'ye kadar 100 yıldızı kasabilir miyim? Büyük ihtimalle büyük oynayacağım ve 4 yıldıza açabildiğimiz skin kasasından açacağım simdi alsam geçimişteki görevleri yapabilir miyim yani.

Şu an alsam 20 şubat 2022'ye kadar 100 yıldızı kasabilir miyim? Büyük ihtimalle büyük oynayacağım ve 4 yıldıza açabildiğimiz skin kasasından açacağım simdi alsam geçimişteki görevleri yapabilir miyim yani.
Elbette geçmiş görevleri yapabilirsin. İndirimi bekleyene kadar görevleri tamamla. İndirim gelince jetonu alırsın . Yıldızlar hesabına aktarılır. Lakin yanlış hatırlamıyorsam hiçbir yıldız harcamaz isen tüm haftalarda ancak öyle 100 yıldız oluyor. Kasa fiyatlarıda 7.20 tl lere kadar gerilemiş. 50 kasada 300 tl gibi bir gelirin olacak. (eğer kasa fiyatı 7 tlde sabit kalırsa ve 100 yıldızın ile kasa alırsan.)

Geri
Yukarı