CS:GO girdap operasyonu siteden alınır mı?

Sürpriz olur Mayıs Kasım arası geliyormuş birde? :)
Mayıs ayında gelmesi biraz zor, hem Major hem de operasyon bir kez daha çakışırsa hem de başlangıçtan itibaren birisine talep daha az olabilir. Üniversite sınavı geçsin de ne zaman gelirse gelsin farketmez. 😂 Bu arada seni pvpro'da gördüm ondan sonra site kapandı 😂

Zaten 17-22 gün sonra bitecek. Aldığın zaman direkt olarak yapmak mantıklı zaten görevleri şu anda yapabiliyorsun.
Hocam 18 gün sonra 200 liraya tamamlanacak.2 gün kalıyor geriye o zamana kadar görev yapsam belki yaparım.Fakat bilgisayarım kasabilir yani yeni olan maplerde 20 fps felan düşüyor.

Hocam 18 gün sonra 200 liraya tamamlanacak.2 gün kalıyor geriye o zamana kadar görev yapsam belki yaparım.Fakat bilgisayarım kasabilir yani yeni olan maplerde 20 fps felan düşüyor.
O zamana kadar hayli hayli yetişir bence yap. Güvendiğin birine hesabını verebilirsin o kasabilir.

Mayıs ayında gelmesi biraz zor, hem Major hem de operasyon bir kez daha çakışırsa hem de başlangıçtan itibaren birisine talep daha az olabilir. Üniversite sınavı geçsin de ne zaman gelirse gelsin farketmez. 😂 Bu arada seni pvpro'da gördüm ondan sonra site kapandı 😂
İşte çakışmasını isterim şahsen. Beni pvpro da gördükten yaklaşık 3 ay sonra kapandı ama. :) 3 ay kadar girmedim ve kapanmış. Kapanacağını biliyordum zaten o yüzden ticareti bıraktım orada. :))

Geri
Yukarı