CS:GO Glock 18 ne işe yarar?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO'da Glock 18 diye bir silah var ve belki sizi şaşırtacak ama bu silah PP Bizon'dan daha iyi ama yine de CZ75 ile bile yarışamaz.

Neyse bu silah ne işe yarıyor? Pistol rountta bir P250 ve bomba alabilirim diye biliyorum ve bir dakika, nasıl yani Glock T iken hiç para harcamayıp ölmeye mi yarıyor? Sanırım evet. Yani silah su ya da boncuk bile atmıyor o yüzden bu silahla birini öldüremezsin. Peki ya bu şartlarda Glock skini almaya değer mi? Kullanmayacağım ki belki Valve'ın istediği sadece pistolları kozmetik olarak kullanmamızdır. Ayrıca Tec 9 tam zırhlı bir rakibi 1 headshot ile öldürebilirken Glock 4 headshot, çünkü Valve. Gabe sana sesleniyorum CS:GO'yu dengele adamım hem de hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Glock zaten çoğunlukla sadece ilk eller kullanılır. USP'ye göre daha seri atış yapar. Çok dengeli bir silah aslında. İlk eller savunma zor olacağı için USP'nin bir tık daha güçlü olması lazım. İlk ellerde kimsede kask olmayacağı için kafa 2 vuruşa ölüyor.

Merhaba. CS:GO'da Glock 18 diye bir silah var ve belki sizi şaşırtacak ama bu silah PP Bizon'dan daha iyi ama yine de CZ75 ile bile yarışamaz.

Neyse bu silah ne işe yarıyor? Pistol rountta bir P250 ve bomba alabilirim diye biliyorum ve bir dakika, nasıl yani Glock T iken hiç para harcamayıp ölmeye mi yarıyor? Sanırım evet. Yani silah su ya da boncuk bile atmıyor o yüzden bu silahla birini öldüremezsin. Peki ya bu şartlarda Glock skini almaya değer mi? Kullanmayacağım ki belki Valve'ın istediği sadece pistolları kozmetik olarak kullanmamızdır. Ayrıca Tec 9 tam zırhlı bir rakibi 1 headshot ile öldürebilirken Glock 4 headshot, çünkü Valve. Gabe sana sesleniyorum CS:GO'yu dengele adamım hem de hemen.
B rushlayıp third modda katliam yapabilirsiniz.

CS:GO glock 18 düşman çatlatmay yarar😁

Glock zaten ilk elde kullanılır genelde. Onda da yakın mesafede tek atabiliyorsunuz. Üçlü moda alıp boyun kısmından sıkarsanızda ölüyor tek ateş de zaten.

Ayrıca rankınız yüksek ise ilk el zırh yerine P250 gibi silahlarda tercih edebilirsiniz. Yüksek rank da çoğunlukla HS'ye oynanıyor.

Geri
Yukarı