CS:GO gördüğünüz/kullandığınız en pahalı eşya

Zamanında kasa gelmişti o kasayı düşürdükten sonra 50TL'ye almıştım. Şu an 160TL olmuş.

Dosya Ekleri

• 1623685383287.png
    1623685383287.png
    462 KB · Görüntüleme: 65
M4 Howl - AWP Dragon Lore ve bir sürü skin sayabilirim. Kendi envanterimde kullandığım eşyalardan sadece birkaçı. Çok eski zamanlarda çok uzun zamanlar boyunca oyunu en üst rankta oynadığımız için böyle şanslarımız olmuştu.

50 kuruş üstüne çıkamadık.

Kelebek Katliam FN kullanmıştım zamanında. Kendi paramla almıştım, kasadan, siteden vs. çıkarmadım. Geçmişte aldığım için bu kadar para vermedim, şu an aşırı uçmuş fiyatı. 3-4 ay kullandıktan sonra aşırı gereksiz para verdiğimi fark ederek geri sattım. Şu an pek bir şey yok envanterde.

Gördüğüm en pahalı skin olarak da girdiğim rekabetçi maçının birinde karşı takımdaki adamda AWP Gungnir FN vardı. O da Skinbaron'da 6400 € şu anki fiyatı.

Son düzenleme:
CS:GO'da normal maçlarda gördüğünüz/ kullandığınız en pahalı item nedir? Gördüğüm/ kullandığım şeklinde yazarsak daha güzel olur. Benim gördüğüm Karambit Tiger Tooth, kullandığım ise Desert Eagle Blaze.
Gördüğüm: Sustalı Bıçak.
Kullandığım: Desert Eagle - Işık Hüzmesi.

Peki neden?

Gördüğüm: Kelebek Doppler masmavi olanından (Sapphire diye geçiyor) 150.000 TL civarı
Kullandığım: AWP Fade 15.000 civarı
Sahip olduğum: Famas Asal Komplo 350 civarı

Yeni konular

Geri
Yukarı