CS:GO görüntü ayarı nasıl yapılmalı?

İşletim sistemi
Windows 10

XANPP

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
cs-go-başlatma-seçenekleri-2020-unlost--1024x576.jpg

unlost.png

Arkadaşlar örnek olarak yayıncıların çoğunun görüntüsü daha açık ve benim ekranımda gördüğünüz üzere biraz soluk gibi. Görüntümü nasıl böyle yapabilirim?

Ekran kartı: GTX960 4 GB.
Monitör: ViewSonic VX3276-2K-mhd
İşlemci: i5-10400F

Ekranı 4:3 yaparak o şekilde yapabilirsiniz. Yaptığınızda sağ ve sol tarafta siyah barlar bulunuyor ise NVIDIA Denetim Masası'ndan masaüstü konumunu ve boyutunu ayarla kısmından tam ekran seçerek düzeltebilirsiniz.

Bu tamamen kişisel. Tutup da kimsenin ayarını kullanmak zorunda değilsiniz. Deneye deneye size en uygun ayarları kendiniz yapın, aynı şekilde CFG cross vesaire ayarları da.

Sorunuza gelecek olursak, renklerin canlılığı için NVIDIA denetim masasından Digital Vibrance ayarını en sağa çekerseniz böyle canlı görünür.

Naçizane tavsiyem 1280x1024 çözünürlük kullanmanız. Bu ayarda nesneler ki özellikle düşmanlar nispeten daha geniş görünüyor. Böylelikle vurmanız daha da kolay oluyor. Geri kalan grafik ayarlarını FPS durumuna göre ister yükseltin ister alçaltın. Yalnızca gölge ayarınız orta ve üstünde olsun.

Şu ayar %50'dir siz de onu %100 yaparsanız görseldeki gibi sizin de ekranınız yayıncıların ekranı gibi olur. Ayrıca oyun içindeki görüntü ayarlarından parlaklığı fullerseniz daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Fakat uyarayım bu %100 yaptığımız ayar ilk başlarda inanılmaz baş ağrısı yapabilir zamanla alışılması gereken bir ayar. Lütfen göz sağlığınız için dikkat edin iyi oyunlar 👍
Edit=Çözünürlüğünüzü 1024x768 veya 1280x1024 yaparsanız sizin için daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    84,2 KB · Görüntüleme: 74

Yeni konular

Geri
Yukarı