CS:GO Gold sticker mı yeni hesap ile operasyon mu?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
CS:GO'da yatırımım var 100 CS20 100 tehlikeli 2 öncü 2 kırık diş daha bir sürü kasa.
2021 RMR 200 tane mavi 50 tane holo 7 tane pembe sticker var.
Sizce Gold stickerde alınır mı ya da yan hesap açıp operasyon mu? kasmalıyım.

Majordan sonra fiyatlar artar mı?

Bende de yaklaşık 300 Kırık Diş, 200-300 diğer kasalardan var. Sana tavsiyem operasyon almak. Major turnuvası geldiğinde kasa ve skin fiyatları düşecek böyle giderse RMR stickerlarının artması da yıllar sürer.

Hocam 25*operatörlerin en düşüğü 81TL(1.10.2021) Görev sonuna kadar 4 kere açma imkanınız var. 3 tane en kötüden açsanız 1 tane başka tuttursanız +360TL'ye kadar para getiriyor. Ben şahsen operatör alıp satacağım. Baktık 4'ü de kötü geldi 320TL para getirdi. Operasyonu çıkar 190TL kalıyor. Tabi fiyatları düşmeler yükselmeler olacak ama şu an için durum bu.

Hocam 25*operatörlerin en düşüğü 81TL(1.10.2021) görev sonuna kadar 4 kere açma imkanınız var. 3 tane en kötüden açsanız 1 tane başka tuttursanız +360TL'ye kadar para getiriyor. Ben şahsen operatör alıp satacağım. Baktık 4'ü de kötü geldi 320TL para getirdi. Operasyonu çıkar 190TL kalıyor. Tabi fiyatları düşmeler yükselmeler olacak ama şu an için durum bu.

Bunu bilmiyordum hocam kasalar 10TL kalırsa 500TL getiriyor ama şansınıza güveniyorsanız operatör paketi açmak da mantıklıymış.

Öncelikle 3 seçeneğin var, fakat şu anda envanterindeki kasaları satarsan zarar edeceksin, fakat bu zararı kâra döndürebilirsin.
  • Kırık Diş Operasyonu skinlerinden almak, şu anda fiyatları ucuzladı,
  • Riptide Operasyonu skinlerinden 1-2 ay sona alıp (orta-yüksek fiyatlı) Mayıs gibi satmak,
  • Yan hesapların için ana hesaplarından 6-7 operasyon bileti alıp (Mağaza'da 130₺, eğer düzeltmemişlerse istediğin kadar alabiliyorsun) hesap kasmak,
  • Operasyonu kasıp 100 yıldızlık 50 kasa almak, ve 1 adet de skin almak, sonra kasaları Pazar'da satmak,
  • Ekim sonunda majorler başlayacak, kapsül ve İzleyici Bileti alıp birkaç sene bekletmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı