CS:GO GTX 950M düşük FPS

Kaerd

Decapat
Merhabalar, yeni bir laptop aldım fakat düşük FPS alıyorum. CS:GO: 80-100. Amacım açgözlülük değil lakin bu kadar az FPS almam şaşırtıcı, Unlost'un ayarlarını yaptım. Bilgisayar başında değilim ve son olarak bilgisayarın ısınmadığına eminim.

BIOS da hangi ekran kartı seçili?
Bilmiyorum bakarım yarın.
NVIDIA ayarlarından CS:GO'yu seçip yüksek performanslı ekran kartını ayarlarsanız sorun çözülür büyük ihtimal.
Öyle zaten.
Ürünün linkini atabilir misiniz?

Tanıdıktan aldım ama ürün bu: ASUS X550VX CORE İ7 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. ASUS X550VX notebook en uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al!
Driverlar güncel mi?
Evet güncel.
Merhabalar, yeni bir laptop aldım fakat düşük FPS alıyorum. CS:GO: 80-100. amacım açgözlülük değil lakin bu kadar az FPS almam şaşırtıcı, Unlost'un ayarlarını yaptım. Bilgisayar başında değilim ve son olarak bilgisayarın ısınmadığına eminim.

Bu arada oyunlar SSD kurulu.

Son düzenleme:
Daha önce dediğim gibi FPS normal bence eğer ayarlar Full açıksa. Ben hatırlıyorum 60’a sabitleyip oynardım hatta. Sizi tatmin etmiyorsa kısmı O.C yapabilirsiniz ne kadar faydalı olur bilmem. MSI Afterburner ile oyun içi değerleri burada paylaşın ekran kartı kullanımı ne derecede durum nasıl bir bakalım.

Bu şekilde.

1610786513956.png

Yeni konular

Geri
Yukarı