CS:GO günlük bedava kasa veren site önerisi

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Hellcase gibi günlük bedava kasa veren site önerisi alabilir miyim çevirmek için 3-5 dolar yatırmak gerekmeyen?

CS:GO sitelerinden çok daha fazla kazandıran Rust sitesi var. 150 dolara yakın kazandım ama sonra bıraktım. Kumar iyi bir şey değil, bağımlılık yapıyor. Şimdiden önermem. Ama çok istiyorsanız ismi ''Banditcamp''.

Easyskins var keydrop var.
Easyskins ve easyskinz diye 2 site varmış hangisi gerçek? Keydrop'un da öyleymiş.

CS:GO sitelerinden çok daha fazla kazandıran Rust sitesi var. 150 dolara yakın kazandım ama sonra bıraktım. Kumar iyi bir şey değil, bağımlılık yapıyor. Şimdiden önermem. Ama çok istiyorsanız ismi ''Banditcamp''.
Para yatırma amacım yok sadece beleş kasaları almayı düşünüyorum ki 2 dolar bile 40 TL falan ediyor zaten neyi yatırabilirim?

Aga dün 2.5$ dan 80$ katladım şu an tekrar yatırmamak için zor duruyorum, harbi kumar bağımlılığı dedikleri bu olsa gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı