CS:GO bedava depozitsiz skin veren site

• Konuyu başlatan Yadro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 45B

Yadro

Decapat
CS:GO'da bedava depozitsiz skin veren site var mıdır acaba? Her site 2 dolar civarında para yatırmamı istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Csgopoints kullanın biraz emek ister belirteyim.

Size bir fikir ANTİSKİNS.COM.

Anti Skins'den bedava 100 liralık skin çıkardım trade adresime ban attılar.

Bu arada CS:GO points çok basit internette nasıl kullanacağınız yazıyor.

Site sana başlangıçta bedava olarak 10 coin veriyor. 7-10 gün boyunca 10 coin alabiliyorsun. Daha sonra sana bir uyarı veriyor. O uyarıyı aldığında ayda bir 10 coin almaya devam ediyorsun.
Eğer bu 10 coini 100 veya daha üstü yapabilirsen çekim yapabiliyorsun. Kendim buradan yaklaşık 60-70 liralık çekim yaptım hiç skin vs. atmadan. Atarsan batma ihtimalin yüksek o yüzden 10 coini katlayabilirsen katla yoksa çık direkt siteden.

csgoatse.com
1000 coin veriyor.

İsterseniz benim kodumu kullanabilirsiniz
Kod: ADOLCH
1000 coin 0.67 usd ediyor ayrıca sitede her saat ücretsiz coin alabiliyorsunuz (biraz şans gerekiyor)
ve level sistemi var eğer levelinizi kasarsanız daha fazla coin alıyorsunuz, mesela 100 level biri her saat %70 ihtimal ile 780 coin alabiliyor (daha fazla detay için: CS:GO Roulette, Gambling, Sport Betting | CS:GO Free Skins)
Dahası da var eğer 8 leveli geçerseniz her 4 saatte bir olan çekilişe katılabiliyorsunuz çekiliş 10000 coin veriyor, kazanmak için sabırlı olmalısınız ama çok zor değil daha bugün kazandım.
Son olarak her hafta en fazla oynayan 60 kişiye 15 milyon coin dağıtılıyor, 1. olan 3,5 milyon alıyor.
not: burdan 300 dolar kâr ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı