CS:GO güven faktörü nasıl düzeltilir?

Övgü satın alma işini unutun onun botlarla atıldığı tespit edildiği için işe yaramıyor artık, övgü gözükür ama güven faktörüne etkisi olmaz. Oyun içi takım arkadaşlarınızdan övgü almaya çalışın, saat yükseltin oyun 1000 saat altı hesaplara pek güler yüzle bakmıyor (Yürüyen tecrübeyim) VAC banlı arkadaşlarınızı çıkartın. Oyun içinde takım arkadaşlarınızı vurup ban yemeyin, 150 wini geçtikten sonra birkaç overwatch doğru tespit ile de birlikte faktörünüz şuan olduğundan daha iyi etkilenecektir.

Benimki böyle.
Ekran görüntüsü 2022-07-14 150106.png

Yorum yazan herkese teşekkürler, VAC ban yiyen 7 kişiyi falan arkadaş listemden sildim. Güven faktörüm %26'ya yükselmiş.

Faceit güven faktörünü göstermiyor.
Faceit için değil, oyunun normal sunucuları için bakıyordum. Güven faktörüm çok düştüğü için benimle birlikte oyuna girenlere mesaj gidiyormuş, o durum beni rahatsız etti.

Faceit için değil, oyunun normal sunucuları için bakıyordum. Güven faktörüm çok düştüğü için benimle birlikte oyuna girenlere mesaj gidiyormuş, o durum beni rahatsız etti.
Yok hocam @Metin Eren Türkmen hocam faceit sitesini atmış ya. Ondan bahsediyorum. O site güven faktörünü göstermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı