CS:GO güven faktörü sorunu

264075

Hectopat
Arkadaşlar ben sürekli CS oynayan birisiyim rankım da nova 2. Bu son günlerde arkadaşlarımla girerken onlara benim güven faktörümün düşük olduğu ve kesinlikle maçın etkileneceği hakkında bir uyarı geliyor. Ben de geçsin diye sürekli overwatch yapıyorum, arkadaşlarımdan övgü istiyorum. Hatta mail bile attım Valve'a bu konu hakkında. Oyunu sildim yükledim hiçbir şey fark etmedi. Ne yapmam lazım bu güven faktörünü yükseltmek için?

Güven faktörü olayı günümüzde övgü ve overwatch maalesef etkilemiyor. Neden mi?
Çünkü sen ne kadar iyi oynarsan oyna karşı takımdakiler haklı veya haksız yere seni reportluyor. Biraz araştırma yaparsan (ki biliyorsundur) övgü boost yapan birçok site var. Ve çoğu kişi bu güven faktörü nedeniyle buralardan övgü satın alıyorlar. Ama gel gör ki artık bu ticarete döküldüğü için valve bu konuda bazı önlemler almıştır diye düşünüyorum. Yani uzun lafın kısası overwatchı bilmem ama övgü olayı artık işe yaramıyor. En azından benim düşüncem bu şekilde.

Övgü de satın aldım zaten 200-200-200 şeklinde 5 TL'ye ama bu bayağı önceydi 4 ay falan olmuştur.
Dediğim gibi üstad, artık bu övgü olayını ticarete döktükleri için ve kolay yapılabildiği için artık işe yaramadığını düşünüyorum güven faktöründe. Ama overwatch izlemeye devam et ve doğru kararlar vermeye çalış xp almaya bak. Bu şekilde güven faktörü düzelirse düzelirgibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı