CS:GO güven faktörü sorunu

SCROUB

Decapat
Arkadaşlar sorunum açık ve net. Hile kullanmıyorum, toxic oynamıyorum karşıma sürekli hile geliyor, ve rankım sürekli düşüyor. Sadakat rozetim ve 2020 hizmet madalyam var. 20 TL övgü Boost aldım dün ve sürekli ow yapıyorum (TP ödülleri geliyor) CS:GO'ya e-posta da attım nasıl yükselir bu güven faktörü, yardım eder misiniz? Maç kazanıyorum sürekli siliniyor sıkıldım boşa oynuyormuşum gibi geliyor artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunum açık ve net. Hile kullanmıyorum, toxic oynamıyorum karşıma sürekli hile geliyor, ve rankım sürekli düşüyor. Sadakat rozetim ve 2020 hizmet madalyam var. 20 TL övgü Boost aldım dün ve sürekli ow yapıyorum (TP ödülleri geliyor) CS:GO'ya e-posta da attım nasıl yükselir bu güven faktörü, yardım eder misiniz? Maç kazanıyorum sürekli siliniyor sıkıldım boşa oynuyormuşum gibi geliyor artık.

400 küsur saat oldu 1 kere bile hile görmedim oyunda demek ki daha değişik bir algoritma var. Kütüphanemde oyun sayım da çok değil 50 tane oyun var, Steam seviyem 7, oyunda her türlü toxic davranışta bulunmuşumdur şu ana kadar bol bol küfür etmişimdir ama ne ben hile kullandım ne karşımda hile kullanan biri oldu.

Başka hesabım var :D
Şimdi konuyu buraya bağlarsın. IP Adresindne tespit edip vac olduğu için hep hile geliyor bla bla :D

Arkadaşlar konuyla biraz alakalı bir şey söyleyeceğim insanlar CS:GO'daki hilelerden o kadar çok sıkıldıkı sırf hile yok diye valorana geçtiler bence Valorant öyle ahım şahım bir oyun değil ve mesela oyunda silahtan bıçağa geçerken bayağı ağırlıyor bir de vuruş hissiyatı yok adama HS atıyorsun tık yok.

Aslında çoğu hile yapan oyuncu güven faktörü düştüğü için övgü Boost alır ve sen övgünde yüksek olduğu için bu tarz insanlarla eşleşiyorsun aslında çoğu insan övgü Boost yaparak hataya düşüyor karşısına daha çok hile geliyor şahsi görüşüm bu yönde.

Ya bu yüzyılın yalanı bence. 50 Level profilim var. Ranked giriyorum (rankım lem) karşıma rahat 2 veya 3 tane 0 Level daha oyunu yeni satın almış bazen de en fazla 100 saat oynamış adam geliyor. Ayrıca aralarından birisni garanti hile oluyor. (1.9k saatim var)

Diğer maddeler hesabınla ilişkili mi? Aynı CS'de hile açmak için açılmış gibi yani sadece CS falan olupta 50 lvl ise olması çok normal. Ayrıca ben Valve çalışanı falan değilim, bunlar sadece güven faktörünü Valve tarafından onaylanmış arttırma halleridir.

Geri
Yukarı