CS:GO güven faktörüm düştü

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar, geçen hafta çarşamba günü Level atlatıp item almak için CS:GO girdim. Yaklaşık 15 maç ölüm maçı girdim. Aimim güzelleşti AWP ve AK47 gibi silahlarda iyileştim. Sonra rekabetçi girdim ve Rus takımına denk geldim. Sürekli kicklemeye başladılar ama 1 kişi beni kicklemiyordu. Sonradan 15 maç ölüm maçı girdiğim için aimim geliştiği için 3 kere üst üste HS attım. Direkt hile demeye başladılar. Sonra karşı takım ve bizim takım beni raportladılar ve oylama başlatıp attılar. Ben de başka rekabetçi girdim. Orada da son raund karşı takım cheater kick demeye başladılar ve yine raporladılar. Ben de maç bitince Overwatch ban yeme korkusundan başka maç girmedim ve çıktım. Bugün arkadaşımla rekabetçi girecektim, arkadaşım senin güven faktörü düşmüş dedi ve 10 dakika sonra rekabetçi girmeye başladı. Güven faktörüm düştüğü için takımda hile vardı ve hileciyi oylama başlatıp attık. 3 HS attığım ve raporlandığım için şu an rekabetçi girmekte zorlanıyorum. 10-15 dk da zor maç buluyor. Size sorum güven faktörümü nasıl yükseltirim? Arkadaşımla her girdiğimde kendime övgü attırıyorum. Fake hesaplar açıp kendi hesabına yorum atıyorum. En hızlı nasıl yükseltirim? Konuyu biraz uzattım kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhalde silver'sın yoksa niye 3 HS attığın için kickleneceksin ki.
Benim tavsiyem arkadaşınla girip maç kazanırsan Güvenlik Faktörün artabilir yada yoldaş girebilirsin ama yoldaş güvenlik faktörü ile Rekabetçi güvenlik faktörü aynı mı bilemiyorum.

Geri
Yukarı