CS:GO Güven faktörüm sarıya düştü

yasinseker02

Decapat
Uzun süredir CS:GO oynuyorum ilk defa böyle bir şey oluyor. CS'de 650 saatim var. Rankım MG2 son 2 haftadır 30 40 vuruyorum karşı takım iki de bir report atıyor hile kullanmadım. Bunu geri nasil yesil yapabilirim?
Steam Level'ini 6'dan 11'e yükselttim.
Herkesten övgü istemeye başladım.
Başka neler yapabilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Steam Guard etkinleştir ve arkadaş listende VAC banı olan kişileri çıkar. Emin ol etki ediyor :)

Steam Guard ekli.
Vacc banı olan 1 arkadaşım var.
Overwatch yap, övgü kas, çok fazla atılmamaya ve atmamaya çalış, oyun içi satım alım yap ve telefon numarasını eklemediysen telefon numarası ekle.

Bugün 2 tane ow yaptım yarın 5 tane yapmayi dusunuyorum etki ediyor mudur?

Uzun süredir CS:GO oynuyorum ilk defa böyle bir şey oluyor. CS'de 650 saatim var. Rankım MG2 son 2 haftadır 30 40 vuruyorum karşı takım iki de bir report atıyor hile kullanmadım. Bunu geri nasil yesil yapabilirim?
Steam Level'ini 6'dan 11'e yükselttim.
Herkesten övgü istemeye başladım.
Başka neler yapabilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.
Nereden öğreniyoruz ki güven faktörümüzün seviyesini?
Günde 3-4 tane overwatch değerlendirsen, topluluk sayfalarında yorumda bulunsan ve oyun içi alışveriş yapsan artacaktır.

Nereden öğreniyoruz ki güven faktörümüzün seviyesini?
Günde 3-4 tane Overwatch değerlendirsen, topluluk sayfalarında yorumda bulunsan ve oyun içi alışveriş yapsan artacaktır.

Lobiden türklerle giriyoruz onlarda uyari çıkiyor ... İsimli adlı kullanicinin guven faktoru dusuk oldugu için etkilenecektir tarzi bir yazi yaziyor. Sari ve kirmizi olmak uzere. Kirmizi bayağı kotu sari idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı