Haksız CS:GO VAC Yasağı Kalkar mı?

enesgirgin5151

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. CS:GO oyunundan ban yedim. Çoğunuz bana şu an içinden küfür etse de veya iyi ki banlandın dese de normal buluyorum. Hileye karşı olan birisiyim.
Bundan 5-6 ay önce internet kafede yaşıyordum. 5 arkadaş günün her saati CS:GO giriyorduk. Her şey güzeldi ancak karşı takıma her 2 oyunda bir hile denk gelmesi cidden çok sinir bozucuydu. Takım arkadaşlarımdan biri kimseye söylemeden hile açmış. Kimseye çaktırmadan 1 gün oynamış. (Dediği böyle, belki 3-4 gün.) Ben yaklaşık 1 ay sonra VAC ban yedim. Keşke hile açıp da yeseydim ancak hile açmadan ban yemek cidden çok üzücü. Hayatım boyunca online bir oyunda birinin oyununu hile ile yok ettiysem Allah belamı versin. Ancak artık Valve'e laf anlatabileceğimi sanmıyorum. Bu hikayede yanan gene ben oldum. :( Bunu kaldırabilme ihtimalleri bir nebze de olsa var mı arkadaşlar? Ha, bu arada arkadaşlarınızın hile açtığını düşünüyorsanız kesinlikle onlarla oynamayın.

Arkadaşlarının hile açması ile senin ban yemenin ne alakası var? VAC Ban kalkmaz, kaldırılmaz. Şimdi bana Scream, Xantares, Berk Rip Tepe örneği verecek olanlar gelecek.

Maalesef açılmaz, OverWatch olsaydı bi' ihtimal eğer gerçekten hile açmamış olsaydınız ve hatalı olsa düşükte olsa açılabilirdi ama direkt VAC yemişsiniz, İnternet kafelerde bu yüzden orijinal Steam hesabıyla girmiyorum.

Cünkü onunla bir alakasi yok. Internet kafede oynadiginiz bilgisayarda hile yüklü olabilir. Burada da sonuc olarak siz sorumlusunuz.

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?​

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Tek merak ettiğim oyun kayıtlarını izlemeden ban atmaları. İyi oynayan biri değildim zaten. Benim yediğim sebepten ban yiyenler için AF olur mu ki. Çok üzüldüm cidden. Skinlere falanda yanmıyorum. Hesabımda kocaman VAC yazısı duruyor. Görende hileci sanacak :D

Valve ‘a hile açmadığını söylemek için ticket at. Eğer açmadıysan banı kaldırırlar. Eğer açmazlarsa da iyi ki ban yemişsin.

Cünkü onunla bir alakasi yok. Internet kafede oynadiginiz bilgisayarda hile yüklü olabilir. Burada da sonuc olarak siz sorumlusunuz.

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?​

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Hocam makinalar her açılışta sıfırlanıp açılıyor. Sadece oyunlar yüklü. Yüklenen diğer dosyalar siliniyor her açılışta.
Valve ‘a hile açmadığını söylemek için ticket at. Eğer açmadıysan banı kaldırırlar. Eğer açmazlarsa da iyi ki ban yemişsin.
Hile açmadığım için ban yedim. İyi ki ban yedim. Allah yaksın beni .d

Geri
Yukarı