CS:GO haksız yere Overwatch ban yedim

silenting

Femtopat
Daha fazla  
Sadece 2 gün önce Prime almıştım parayla. Prime olan arkadaşımla girmeye kalktığımda güven faktörümün düşük olduğunu söyledi ve maçı 13 dk da falan buldu. Ondan sonraki gün yine girdiğimizde 36 vurmuştum. Ban yeme sebebim büyük ihtimal bu maçtı. Rankım daha nova yeni yeni oyunu tekrardan kavramışken böyle bir banla karşılaştım. Herhangi bir hile falan açmadım.
Yapabileceğim bir şey var mı? Daha 2 gün oldu Prime alalım hilelerden kurtulmak için.

Steam destek VAC banı kaldıramaz. Ban haksız yere atıldıysa otomatik olarak geri alınır. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Düzeltme: Overwatch ban yemişsiniz. Bildiğim kadarıyla süreli atılan bir ban türü. Sürenin bitmesini beklemenizi öneririm. Steam üzerinden alınan cezaların çoğu geri alınmıyor, maalesef.

Sadece 2 gün önce Prime almıştım parayla. Prime olan arkadaşımla girmeye kalktığımda güven faktörümün düşük olduğunu söyledi ve maçı 13 dk da falan buldu. Ondan sonraki gün yine girdiğimizde 36 vurmuştum. Ban yeme sebebim büyük ihtimal bu maçtı. Rankım daha nova yeni yeni oyunu tekrardan kavramışken böyle bir banla karşılaştım. Herhangi bir hile falan açmadım.
Yapabileceğim bir şey var mı? Daha 2 gün oldu Prime alalım hilelerden kurtulmak için.
Hocam eğer gerçekten banı haksız yere yediyseniz ve sistem bunu fark ederse kendi kaldırır. Onun dışında yasağa itiraz edemezsiniz.

36 vurduğun için overwatch ban yemezsin. Main rankım Global Elite smurf hesabımla çoğu zaman 50 den fazla vuruyorum ama 1 senedir ban yemedim. Kaldı ki nova gibi bir rankta sırf iyi oynadıgın için overwatch ban yiyebileceğini düşünmüyorum.

Oyuna girince üstteki kırmızı şeritte ne yazıyor? Overwatch tarafından suçlu bulundu, büyük hatalı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı