CS:GO hangi bilgisayarın dosyalarını kontrol eder?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben CS:GO hesabımı bir arkadaşıma vermiştim. Ve o zaman hileye başlamıştı fakat hiçbir şekilde maç girmedi arkadaş açtı ise en fazla lobide açmıştır hiçbir şekilde maça girilmedi kayıtlardan baktım. Şimdi hesapta ben oynuyorum o kendi hesabında hile açıyor ben report yediğimde benim bilgisayarım da ki oyun dosyaları mı kontrol edilir yoksa onun bilgisayarında ki mi? (oto düzeltme ile düzenlendi)

Zaten CS:GO'yu başlattığın gibi Valve anti cheat dosyaları kontrol eder. Yani report yiyince oyun dosyaları kontrol edilmez eğer açtığı hile herkese açık ise hemen ban yer, eğer para hile ise ban yemen 5 ay ile 1 yılı bulur.

Zaten CS:GO'yu başlattığın gibi Valve anti cheat dosyaları kontrol eder. Yani report yiyince oyun dosyaları kontrol edilmez eğer açtığı hile herkese açık ise hemen ban yer, eğer para hile ise ban yemen 5 ay ile 1 yılı bulur.
hocam hilesi beleş hile fakat hiç bir şekilde maça girilmedi açıldıysa en fazla lobide açıldı ki oyunu bile başlattığından emin değilim ona hesabı vereli 5 ay olmuş 1 kere girdi hesaba sadece

Bu arada umarım en kısa sürede banlanır arkadaşınız.
kendisini milyon defa reportladım da smoke falan vurmasına ve dünya kadar report almasına rağmen banlanmadı
Hile hangi hesapta tespit edilirse o hesap yasaklanır.
şuan ben bu hesapta hilesiz oynuyorum fakat bir kere 112 skor yapmıştım overwatch sonrası dosyalar inceleniyor onun bilgisayarında ki dosyalar mı incelenir yoksa benim mi

@berkanrekt

Overwatch dosyaları incelemez. Dosyaları sadece VAC sistemi inceler. VAC sistemi de sunucuya bağlandığınız andan itibaren dosyalarda tarama yapar.

Overwatch'da raporlanan hesap hangisi ise o hesap incelemeye alınır. Eğer hesabınız VAC tarafından kara listeye alınmışsa yasaklanma almanız mümkün. Sonuçta hile kullanıldığını söylemişsiniz.

@berkanrekt

Overwatch dosyaları incelemez. Dosyaları sadece VAC sistemi inceler. VAC sistemi de sunucuya bağlandığınız andan itibaren dosyalarda tarama yapar.

Overwatch'da raporlanan hesap hangisi ise o hesap incelemeye alınır. Eğer hesabınız VAC tarafından kara listeye alınmışsa yasaklanma almanız mümkün. Sonuçta hile kullanıldığını söylemişsiniz.

@reptile olayı yanlış anlamışsın arkadaş main hesabında hile açmamak için benden hesap istedi verdim sonrasında kendi hesabında açmış benim hesapta herhangi bir rekabetçi maça girmemiş en fazla lobide açmıştır açtıysa şimdi ben maçta reportlanınca dosyalar inceleneceği zaman kendi kullandığım bilgisayar mı incelenir onun ki mi onu anlayamadım.

Geri
Yukarı