CS:GO harita yükleme kısmında kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

LastRienn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, CS:GO'da harita yükleme kısmı geldiğinde çat kapanıyor hata vermeden. Her türlü yolu denedim (oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama, başlatma kodu girme, silip tekrar yükleme, Steam'in yüklü olduğuu diski değiştirme). Bunun öncesinde disk okuma hatası aldım, onu zar zor bir biçimde yaptım fakat şimdi de bu 1 haftadır bu sorunu alıyorum. Tek zevkim olan CS:GO'yu da kaybetmek istemiyorum... :(

Yükleme kısmı başlar başlamaz kapanıyor mu yoksa yükleme bittiğinde map ekrana gelmeden mi kapanıyor? Eğer GPU'ya overclock yaptıysan stock ayarlara geri dön. Ben biraz overclock yapmıştım map yükleniyor yüklenme bittiğinde ekrana gelmeden crash veriyordu. Stock ayarlara döndüğümde çözüldü.

Aynı sorun bende de var.

1618526753779.png

Bir de böyle çökmesiyle ilgili dosya oluşuyor.
Yükleme kısmı başlar başlamaz kapanıyor mu yoksa yükleme bittiğinde map ekrana gelmeden mi kapanıyor? Eğer GPU'ya overclock yaptıysan stock ayarlara geri dön. Ben biraz overclock yapmıştım map yükleniyor yüklenme bittiğinde ekrana gelmeden crash veriyordu. Stock ayarlara döndüğümde çözüldü.
Bende durup dururken oldu sabahı girdim akşamı bir daha gireyim dedim sonra o gün bugündür bu hata.

Oyunu bu başlatma seçenekleri ile başlatıp tekrar deneyin:

-Cl_disablehtmlmotd 1 -setting. Mem_level 0

• +cl_forcepreload 1 bu başlatma kodunu Steam a girerek daha CS'ye girerken haritaların yüklenmesini sağlayabilirsin

Bu çözüm denemeleri başarısız oldu bende. Aynı şekilde konu sahibinin denediği çözüm önerilerini de denemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı