CS:GO haritası çok geç açılıyor

İşletim sistemi
Windows 7
maxresdefault.jpg

İşlemci: AMD Athlon(tm) II X2 270 Processor 3.40 GHz.
RAM: 8 GB DDR3.
Bit: 64 Bit.
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate.

Ekran kartı? Bu arada işlemciniz kötü CS:GO işlemci kullanan oyun o yüzden geç yüklenme ondan da kaynaklı olabilir HDD'den SSD geçmeninizi tavsiye ederim farkı kesinlikle göreceksiniz ve Windows 10 kullanmanızı öneririm daha hızlanır bilgisayar.

Ekran kartı? Bu arada işlemciniz kötü CS:GO işlemci kullanan oyun o yüzden geç yüklenme ondan da kaynaklı olabilir HDD'den SSD geçmeninizi tavsiye ederim farkı kesinlikle göreceksiniz ve Windows 10 kullanmanızı öneririm daha hızlanır bilgisayar.

Ben de Windows 10 taraftarıyım ama babam bizim PC kaldırmaz diyor. Bozabilirim diye yani PC çok yaşlı. PC'im benden büyük 13 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Windows 10 taraftarıyım ama babam bizim PC kaldırmaz diyor. Bozabilirim diye yani PC çok yaşlı. PC'im benden büyük 13 yaşındayım.

Windows 10'a geçmeniz PC'yi daha performanslı hale getirecektir. RAM tarafından sıkıntı yok ancak işlemci çok eski işlemci sıkıntı çıkartır mı bilemiyorum ancak kuzenimde Intel Pentium'a kurulu Windows 10 kullanıyor sıkıntısız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a geçmeniz PC'yi daha performanslı hale getirecektir.RAM tarafından sıkıntı yok ancak işlemci çok eski işlemci sıkıntı çıkartır mı bilemiyorum ancak kuzenimde Intel Pentium'a kurulu Windows 10 kullanıyor sıkıntısız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
Sıkıntı çıkar. 13 yıllık bilgisayara Windows 10 kurulmaz. Linux dağıtımı olabilir veya Windows 8.1 ancak Windows 10 olmaz. 8 GB ram yeni bilgisayarları kurtarır ancak eski bilgisayarları kurtarmaz. İşlemci de berbat olduğu için Windows 10 son terchinin olsun.

SSD yoksa Windows 10 önermem. HDD varsa en uygun işletim sistemi o bilgisayar için muhtemelen Windows 8.1 olacaktır. Windows 8.1 Home ya da Single Language sürümleri çok daha iyi performans verebilir bu arada. Yani size tavsiyem Windows 8.1 geçin SSD yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı