GTX 1650 sistemde CS:GO çok geç açılıyor

İşletim sistemi
Windows 11

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
Ryzen 5 3.nesil
Arkadaşlar CS:GO bir anda kafayı yemeye başladı. Çok geç açılıyor, maca cok geç giriyor, FXAA ve Motion blur açılmıyor, oynanmayacak derecede donuyor ve oyundan atiyor. Başka hiçbir oyunda bu yaşanmıyor. Sistem kötü durumda değil. Her şey güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO bir anda kafayı yemeye başladı. Çok geç açılıyor, maca cok geç giriyor, FXAA ve Motion blur açılmıyor, oynanmayacak derecede donuyor ve oyundan atiyor. Başka hiçbir oyunda bu yaşanmıyor. Sistem kötü durumda değil. Her şey güncel.

SSD'den mi açıyorsun HDD mi?

Oyunun steamde başlatma seçeneklerine herhangi bir kod yazdınız mı? Yazdıysanız temizleyip tekrar deneyin. Olmazsa dosya bütünlüğünü doğrulayın. O da olmazsa silip yükleyin.

Dediklerinizi deneyeceğim sonucu yazarım
Dediklerinizi deneyeceğim sonucu yazarım.

Maalesef hiçbiri işe yaramadı FAKAT sorunun neden kaynaklı olduğunu buldum. MSI Afterburner programından analiz yaptım ve GPU ve CPU kullanımının AŞIRI DERECEDE düşük olduğunu gördüm. Bildiğin CPU ve GPU güçlerinin çeyreğini kullanıyor hatta bazen 1'e düşüyor ve oyun 5 saniyeliğine donuyor. Çözüm önerilerinizi buna göre yapın.
Dediklerinizi deneyeceğim sonucu yazarım

Maalesef hiçbiri işe yaramadı FAKAT sorunun neden kaynaklı olduğunu buldum. MSI Afterburner programından analiz yaptım ve GPU ve CPU kullanımının AŞIRI DERECEDE düşük olduğunu gördüm. Bildiğin CPU ve GPU güçlerinin çeyreğini kullanıyor hatta bazen 1'e düşüyor ve oyun 5 saniyeliğine donuyor. Çözüm önerilerinizi buna göre yapın.
yani bu sorunu kısaca düşük cpu ve gpu kullanımı ve anlık düşmesi olarak tanımlayabiliriz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı