CS:GO hatıra kutuları düşürme

Yusuf H.

Hectopat
Yer
Kayseri Melikgazi
Daha fazla  
Merhabalar; arada sırada oynadığım CS:GO'da 2016 senesinde Cobblestone kutusu düşürdüm o zaman 60 TL'ye satmıştım şimdi ki fiyatı 1400 TL olmuş keşke satmasaydım diyorum. Ben bu sene kutu düşürmek istiyorum ama galiba bu sene kutu düşmüyor bilgisi olan var mı? Eğer bir daha düşürürsem en azından 1 sene bekletip bir güç kaynağı alabilirim. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cobblestone'dan sonra o kadar değerli bir hatıra kutusu düşeceğini sanmıyorum. Valve böyle bir riski almaz.

Merhabalar; arada sırada oynadığım CS:GO'da 2016 senesinde Cobblestone kutusu düşürdüm o zaman 60 TL'ye satmıştım şimdi ki fiyatı 1400 TL olmuş keşke satmasaydım diyorum. Ben bu sene kutu düşürmek istiyorum ama galiba bu sene kutu düşmüyor bilgisi olan var mı? Eğer bir daha düşürürsem en azından 1 sene bekletip bir güç kaynağı alabilirim. Teşekkürler :)
CS:GO'nun resmi turnuvası MAJOR zamanlarında düşüyor ama artık düşme şansı elde etmek için kart gibi bir şey var. Pick 'em yapmak için de o karta ihtiyacın oluyor. Sadece o karta sahip olanlar hatıra kutusu düşürebiliyor.

CS:GO'nun resmi turnuvası MAJOR zamanlarında düşüyor ama artık düşme şansı elde etmek için kart gibi bir şey var. Pick 'em yapmak için de o karta ihtiyacın oluyor. Sadece o karta sahip olanlar hatıra kutusu düşürebiliyor.
Hmm neyse artık yolumuza bakacağız.
Cobblestone'dan sonra o kadar değerli bir hatıra kutusu düşeceğini sanmıyorum. Valve böyle bir riski almaz.
Ne dediğinizi anlamıyorum "cobblestone'dan sonra" derken?

Cobblestone bu kadar değerli bir hale gelmiş iken tekrardan bu kadar değerli bir hatıra kutusu çıkarmazlar. Çünkü yeni çıkan hatıra kutusu Cobblestone kutusunun fiyatını düşürür.
Hatıra kutuları ne kadar eskirse o kadar pahalı olurlar yapılan maça göre değeri belirlenir mesela 2016 yılında düşen cobblestone kutusundan düşen dragon lore 80.000$ a satıldı. Ama mesela 2019 da düşen bir hatıra dragon lore daha ucuza satılır. Yani sen şimdi düşürürsen yine fiyatı 60TL olacak zaman ilerledikçe fiyatı artacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı