CS:GO hatıra paketleri fiyatı artar mı?

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
Yaklaşık 27 ama 20 aralığa kadar 35-36 tane kutum olur. Bunların 20 Aralıktan sonra ne kadar beklersem fiyatları artar? Yaklaşık 1.5-2 sene beklersem beklediğime değer mi?

Değdiririz. 40 50 TL olur.

Peki bunları bekletmek mi daha mantıklı yoksa 1.5-2 sene beklemek yerine kapsül sezonunda almak mı daha mantıklı. Çünkü genelde indirimde 1.8 oluyor indirim bitince de 3 civarı yani 1.5 katı kâr ettiriyor.
Bu kutular nasıl düşüyor?

Satın alıyorsun 26 TL'ye ama önermiyorum şu an. Çünkü ben 85TL'lik biletten tüm pickemleri tutturarak 4 kasa kazandım. Pazardan 34TL'ye almanız daha mantıklı. ya da çok alacaksanız 15-20 tane aradaki fark 85 TL'den fazla olacağı için alabilirsin.

1.5 2 yıl bekleyecek süren varsa tabiki hatıra kutusu almano tavsiye ederim. Kapsüllere oranla daha yüksek kar edersin. Kaldı ki 7 haritanın 4 tanesinde kırmızı skin çıkarma olasılığı işi bambaşka boyutlara taşır. Bundan önce sadece cobble paketinden kırmızı çıktığı için çok değerliydi. Şu an 4 haritada bu var dolayısıyla cobble kadar pahalı olmaz ama ancientin ilk kutusu olacak ve gelecek yıllarda kalkabilir ancient değeri iyice artar. Kalkmasa bile artar. Mirage büyük güncelleme almayan tek aktif havuz mapi. En yakında kalkıp güncelleme alacak map olacaktır. Uzun süre bekletirseniz en az 200 lira bandını görürsünüz

Geri
Yukarı