CS:GO Hazardous Environments MVP müziği uzun mu?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Kelly Bailey, Hazardous Environments isimli müzik kiti çok hoşuma gidiyor fakat MVP müziği gerçekten bu kadar uzun mu? Bunun cevabını internette bir türlü bulamadım maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda da uzun sürüyor, attığınız video ile alakalı değil. Her yerde o kısımı koymuşlar. Raund bittikten sonraki süreyi o kadar uzatamayacaklarına göre belli bir saniyesi vardır. Oradan sonra kesiliyordur, hepsinin çalabilmesi imkansız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet üstteki arkadaş çok haklı, raunt bittikten sonra yeni raunt'un başlaması için belirlenen süre 5 saniye ise MVP müziği 5 saniye çalar, 10 saniye ise 10 saniyesi, 30 saniye ise tümü çalar. Fakat klasik rekabetçi modda bildiğim kadarıyla 5 veya 7 saniye sonra yeni raunt başlıyor, yani MVP marşları o saniye kadar çalıyor.

Hayır aynı uzunlukta, ama senin dinlediğin kısım o uzunlukta değil, mp_round_restart_delay diye bir kod var, o kodu 15 yap ve edo kazan botlarda, müziğin tamamanın çalacağını göreceksin.
Yok zaten ben uzun olmamasını istiyorum çünkü bir yerden sonra sıkabilir. Rekabetçi maçlarda istediğim türde çalıyor sevdim yani. Bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı