Valorant her maç MVP olup rank atlayamamak

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
Her el 30-40 vuruyorum (Arada 25 vurduğumda oluyor tabii) fakat 1 maç kazanıp 1 maç kaybediyorum. Gerçek rankım elmas ama o hesabı sattığım için başka bir hesapla devam etmek zorunda kaldım. Şu anki rankım Altın 2. Kaybettiğim maçlardada takımımdakiler 2-8 vuruyor bende 30-40 civarı. Onu geçtim KDA da çok düşük veriyor. Sizce ne yapmalıyım? 40 değil de 50 vurmaya mı çabalamalıyım?

Maçınıza gelenlerden iyi oynayanları ekleyip beraber oynayın. Ne kadar iyi oynasanız da eğer rank atlamak istiyorsanız antrenman yapıp, bol bol dereceli oynayın. Başka yapabileceğiniz bir şey yok. İngilizce biliyorsanız Frankfurt'da oynayabilirsiniz. Daha az toxic insanlar ve daha az smurf geliyor.

Her el 30-40 vuruyorum (Arada 25 vurduğumda oluyor tabii) fakat 1 maç kazanıp 1 maç kaybediyorum. Gerçek rankım elmas ama o hesabı sattığım için başka bir hesapla devam etmek zorunda kaldım. Şu anki rankım Altın 2. Kaybettiğim maçlardada takımımdakiler 2-8 vuruyor bende 30-40 civarı. Onu geçtim KDA da çok düşük veriyor. Sizce ne yapmalıyım? 40 değil de 50 vurmaya mı çabalamalıyım?
Kendine takım arkadaşları bulmalısın. Bende çok yaşadım bu durumu maalesef.

Mümkün olduğunca en az 3 kişi girmeye çalışın. Oyuna girer girmez karşı takımı muteleyin. Eğer sizin takımda toxiclik yapan var ise tartışmaya girmeden muteleyin. Profesyonel oyuncuların oyunlarını takip edin nerelere aim koyuyorlar, nerelere pusuyorlar gibi. Takımına bulabildiğin en küçük infoyu vermeye çalış. Çok küçük de olsa o info çok işe yarar olabiliyor. Takımla iletişim çok önemli, her şey kill değil maalesef. Tabii burada Riot'un dandik eşleştirme sistemi de suçlu ama dediklerimi yaparsanız belki atlarsınız rank. Onun harici 4-5 kişi beraber girmedikçe rank atlamak çok çok zor bu tür oyunlarda.

Kille degil kazanmaya oynamayi dene. 40 vurup altindan cikamiyorsan oyuna etkisi olmayan bos killer topluyorsun demektir, igllik yap takimdakilerin neyi yanlis yaptigini anlat, dinlemiyorlarsa birak baitle once onlar peeklesin, hic olmuyorsa duo bulmaya calis.

Geri
Yukarı