CS:GO her rapordan ban yenir mi?

CS:GO'da smurf hesabımda her oyun en az 22-23 üstü vuruyorum ve bana hile deyip raporluyorlar. Arkadaşlar ban yeme ihtimalim var mı? Bir elde 4 HS atmışlığım var USP ile. Hile değilim ama adamların nereden geleceğini çok rahat anlıyorum oyunu 4-5 senedir oynuyorum.

Rapor yersin güven faktörün düşer güven faktörün düşünce güven faktörü düşük insanlar ile maça girersin karşına hilesinden tut toxice kadar bir sürü insan var ama gerçekten hile değilsen ban yemezsin.
CS:GO'da smurf hesabımda her oyun en az 22-23 üstü vuruyorum ve bana hile deyip raporluyorlar. Arkadaşlar ban yeme ihtimalim var mı? Bir elde 4 HS atmışlığım var USP ile. Hile değilim ama adamların nereden geleceğini çok rahat anlıyorum oyunu 4-5 senedir oynuyorum.

Rapor yersin güven faktörün düşer güven faktörün düşünce güven faktörü düşük insanlar ile maça girersin karşına hilesinden tut toxice kadar bir sürü insan var ama gerçekten hile değilsen ban yemezsin.

3 yıldır profesyonel hileciyim, 1 kere ban yemedim. Hile kullanmadan yerseniz komik olur.

Ben eski bir hile kullanıcısı olarak anlatayım sistemi sizi raporlarsa bir şey olmuyor fazla ama güvenfaktörünüz düşer o yüzdende Overwatch'a fazla çıkma ihtimaliniz olabiliyor bence fazla report yediğimde genellikle 3 hafta girmezdim güven faktörünü hilesiz yükseltirdim yükseltme derken birisine iyi lider falan deniliyorya bende hilesiz öyle yükselttim yine hile yaptım ban yemezsin 2 3 yıldır hileyi kullanıyordum ama ne kadar raporlarsa raportlasınlar bir şey olmaz :)

Geri
Yukarı