Çözüldü CS:GO herhangi bir resmi sunucuya bağlanmak başarısız oldu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TurboxFanClub

Hectopat
CS:GO'ya yeni başladım, fakat hiçbir şekilde maçlara giremiyorum. Girmeye çalıştığımda "herhangi bir resmi sunucuya bağlanmak başarısız oldu" hatasını alıyorum.
2-3 sene öncesine ait birkaç konuda önerilenleri yaptım, yine düzelmedi.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam böyle bir video buldum deneyebilir misiniz eğer başarılı olursa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.
Hocam youtube'da bu sorun ile ilgili ne kadar video varsa izledim, buda dahil. Hiçbiri işe yaramadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam böyle bir video buldum deneyebilir misiniz eğer başarılı olursa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.
Hocam tek çözüm VPN açmakmış. Kendi çabalarım ile buldum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (84).png
    Ekran Görüntüsü (84).png
    100,2 KB · Görüntüleme: 177
Ban yemiş olma ihtimalim yok, daha yeni başladım. Ayrıca hiçbir maça giremedim.

Hocam Overwatch yemişssiniz hesabınız şüpheli durumunda olduğu için sizi maçlara almıyor Overwatch sonrası VAC ban geliyor eğer hile yapmadıysanız oyun içindeki tutumunuzu değiştirin daha düzgün oynayıp maç sonu arkadaşlarınızdan beğeni alın hesabı olumlu yönde yükseltin

O bar yeşil ise sorunsuz maçlara girebilirsiniz lakin sarı ise sizi beklemeye alırlar ve hesabınız incelenir kırmızı ise hadi yallah VAC ban :D

Hocam Overwatch yemişssiniz hesabınız şüpheli durumunda olduğu için sizi maçlara almıyor Overwatch sonrası VAC ban geliyor eğer hile yapmadıysanız oyun içindeki tutumunuzu değiştirin daha düzgün oynayıp maç sonu arkadaşlarınızdan beğeni alın hesabı olumlu yönde yükseltin

O bar yeşil ise sorunsuz maçlara girebilirsiniz lakin sarı ise sizi beklemeye alırlar ve hesabınız incelenir kırmızı ise hadi yallah VAC ban :D
Hocam ömrüm boyunca CS:GO oynamadım, hilesini bile bilmiyorum.
Bu durumdan dolayı 1 maça bile giremedim, giremiyorumda. Ban'lık bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Başka çözüm yolu bilen varsa yazabilirse çok sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam ömrüm boyunca CS:GO oynamadım, hilesini bile bilmiyorum.
Bu durumdan dolayı 1 maça bile giremedim, giremiyorumda. Ban'lık bir durum olduğunu düşünmüyorum.

İnternet bağlantınız stabil mi? Ban diyerek daldım genelde Overwatch olur bu eğer olmazsa Steam üzerinden dosyaları doğrula yapın oda olmazsa Steam desteğe yazınız.(uyarı aldığım için mesaj atamadım)

İnternet bağlantınız stabil mi? Ban diyerek daldım genelde Overwatch olur bu eğer olmazsa Steam üzerinden dosyaları doğrula yapın oda olmazsa Steam desteğe yazınız.(uyarı aldığım için mesaj atamadım)
Evet internet stabil. Dosyaları doğrulamayı deneyeceğim, olmazsa tekrardan yazacağım.

Dosyaları doğrula yaptım, yine aynı sorun devam ediyor.
Steam desteğe yazmayı deneyeceğim. Sağolun hocam yardımınız için.

Hocam youtube'da bu sorun ile ilgili ne kadar video varsa izledim, buda dahil. Hiçbiri işe yaramadı.

Hocam tek çözüm VPN açmakmış. Kendi çabalarım ile buldum.

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam bende de aynı sorun var en başta yeşil sonra sarı oluyor. En son geçen oyun birinden şüphelendiğim için reportlamıştım ondan olabilir mi? Ya da geçen gün botlarla rekabetçi girdim alıştırma modunda orada kendi takımımdan 1-2 botu öldürdüm ondan olabilir mi? Çünkü en son botlarla alıştırma yaparken hile açınca da VAC ban yiyordun diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı