Çözüldü CS:GO herhangi bir resmi sunucuya bağlanmak başarısız oldu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TurboxFanClub

Hectopat
CS:GO'ya yeni başladım, fakat hiçbir şekilde maçlara giremiyorum. Girmeye çalıştığımda "herhangi bir resmi sunucuya bağlanmak başarısız oldu" hatasını alıyorum.
2-3 sene öncesine ait birkaç konuda önerilenleri yaptım, yine düzelmedi.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam böyle bir video buldum deneyebilir misiniz eğer başarılı olursa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.
Hocam youtube'da bu sorun ile ilgili ne kadar video varsa izledim, buda dahil. Hiçbiri işe yaramadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam böyle bir video buldum deneyebilir misiniz eğer başarılı olursa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.
Hocam tek çözüm VPN açmakmış. Kendi çabalarım ile buldum.
Hocam bende de aynı sorun var en başta yeşil sonra sarı oluyor. En son geçen oyun birinden şüphelendiğim için reportlamıştım ondan olabilir mi? Ya da geçen gün botlarla rekabetçi girdim alıştırma modunda orada kendi takımımdan 1-2 botu öldürdüm ondan olabilir mi? Çünkü en son botlarla alıştırma yaparken hile açınca da VAC ban yiyordun diye hatırlıyorum.
Hocam ben ProtonVPN ile çözdüm işi. Ama son zamanlarda internet değiştiğim içinde VPN açmama gerek kalmadı, şuan herhangi bir sorun yok yani.

Geri
Yukarı