CS:GO hesabımın güven faktörü düştü

KritaTC

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 hafta önce yine arkadaşlarımla normal bir şekilde maçı bitirip lobiye döndük. Ve bir sonraki maçı aramaya başladık, sonra arkadaşlarıma uyarı gitmiş. Bana faktörümün kırmızı olduğunu söylediler. Neyse dedim 1-2 maça düzelir falan, o maçı aramamız 1.30 saat sürdü. Ardından gittim hesapta solo oynamaya devam ettim düzelir ümidi ile, ama bu sefer de hile gelmeye başladı. En sonunda canıma tak etti gittim övgü Boost aldım (300 övgü). 1-2 maç kadar düzeldi ve ardından yine kırmızıya düştü faktörüm. Oyun arayanlar kısmı 20'den 0'a düştü. Neyse 1 hafta kadar daha oynadım baktım olacak gibi değil gittim aşağıda yazan paketi aldım bir siteden.
  • +500 hesaptan beğeni
  • +500 VAC'sız profillerden yorum! CS:GO saatli hesaplar. +10000 ve +20000 arası saatli hesaplar bu yüzden güven faktörüne etkisi olmaktadır!
  • +500 hesaptan üye - özel olarak VAC'sız üye istenirse sayı düşer.
  • +500 hesaptan favori
  • +45 arkadaşlık isteği VAC'sız
Aynen bunlar geldi hesabıma (29 Nisan günü Boost atıldı.) Neyse düzelir falan dedim alan birkaç kişiyle Discord aracılığı ile konuştum. Hepsi de daha önce satın aldıklarını 3-4 en fazla 5 gün içinde etki ettiğini ve faktörlerinin kolay kolay düşmediğini söylediler. Neyse buna da inandım gittim bekledim etki etmesini.

Not: Hesabım da hiçbir şekilde hile kullanmadım. Ne skinchanger ne de normal hileler... Hatta arkadaşlarımdan ve karşı takımdan övgü alan birisiydim.
Dedim artık olacak gibi değil Valve'a e-posta attım.

E-posta içeriği:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alıcı: csgoteamfeedback
Hello,
Recently, my CS:GO matchmaking quality has started to feel so Low. I'm facing against many cheaters and toxic teammates.

Here is my Steam ID ********************

If you could check my Trust factor rating manually, ı would be really appreciated.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yaklaşık 1 hafta 10 gün kadar her gün e-posta atmaya devam ettim.

Dün gece yarısı (bugün saat sabah 02:39) CS atayım dedim 1 el bir baktım hesapta oyun arayanlar kısmında 20 kişi var, 20 saniyede maç buluyor, bulduğu kişiler de madalyalı 1K saatli falan hesaplar. Dedim herhalde e-postalarıma sonunda baktılar. 2-3 maç attım (o maçlarda 1 tanesinde 1. diğerlerinde 2-3. oldum). Kafam rahat.
Dedim PC'yi kapatıp yatacağım. Bir baktım gene faktör düşmüş kırmızıya (oyun arayanlar kısmı 20'den 0'a düştü aniden).

En sonunda dedim olacak gibi değil, Steam'den destek talebi oluşturdum ve şu an cevap bekliyorum.

Yapabileceğim bildiğiniz bir şey varsa söylerseniz sevinirim. Ve faktörümü nasıl yükseltebilirim anlatırsanız güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı