CS:GO hile açan kullanıcı nasıl oyundan uzaklaştırılır?

Days_Black

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5-13400F
MSI RTX 3080 Gaming Z Trio 10G LHR
Asus PRIME H610M-A D4
Corsair Vengeance RGB RS 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16
Kingston NV2 SNV2S/500G PCI-Express 4.0 500 GB M.2 SSD
NZXT C750 Bronze
Phanteks Eclipse P360A Kasa
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Herkese merhaba. Bugün girdiğim rekabetçi modunda karşıma gelen takımdan en az biri yarı mevlana diyebileceğim bir hile açtı. Arkası dönük giderken kafa atıyor. Tabi ki ben reportlasam banlanmayacak bunu biliyorum ve bu yüzden video çektim. Video da net bir şekilde hile olduğu anlaşılıyor. Elimde bu video varken ne yaparsam bu adam kesinlikle VAC ban yer?

Steam profilin'den "Şikayet et" butonundan video linkini yollayarak şikayet edin. Video yollamanıza gerek yok çünkü mevlana açtığı için %99 ihtimalle ban yer merak etmeyin.

Herkese merhaba. Bugün girdiğim rekabetçi modunda karşıma gelen takımdan en az biri yarı mevlana diyebileceğim bir hile açtı. Arkası dönük giderken kafa atıyor. Tabi ki ben reportlasam banlanmayacak bunu biliyorum ve bu yüzden video çektim. Video da net bir şekilde hile olduğu anlaşılıyor. Elimde bu video varken ne yaparsam bu adam kesinlikle VAC ban yer?
Ticket açıp Valve'a kanıtlarla gösterince ban yer bence.

Kankam sen raporlasanda onlar bitmez. Hileyi satan zaten Valve kaç yıldır sistemi düzeltemediler bu yüzden Valorant geçtim 3 haftadır bin kat daha iyi tabiki bir CS olmaz ama düzelene kadar ve Source 2 gelene kadar gerek yok anca public serverda.
DPJgW2EX4AI-Qj4.jpg
indir.jpg

Reportlaman yeterli. Mevlana açtığı için 5-6 reportta direkt VAC ban yer.

Hesabı bayağı iyi hem Steam hem CS:GO. Öyle 3-5 reportla ban yiyeceğini sanmıyorum. Mail ile iletişime geçip atarsam ilgilenirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı