CS:GO hile dosyaları kalıntısını silme

Dostum Xhanger'i bende kullanıyorum. Bizzat yapım ekibindede varım. CS:GO'da VAC olayı bitti. 8 aydır VAC'a güncelleme gelmiyor. Kişiye özel Build koruması bile sadece bu korumayı geçmeye yeterken, undetect hooking, VAC bypass, karmaşık kod sistemleri ile bu oranı 0'ın da altına indiriyoruz. O konuda için rahat olsun :) yersen yersen Overwatch yersin.

Zevk alıyor musunuz cidden bunu yaparken insanların oyununu haram etmekten sıkılmadınız mı?

Yaptık bir hata işte. Kullanmıyorum artık xhanger diye bir hile almıştım bir arkadaşın aklına uyarak. Bu exe üzerinden çalışıyordu yani hile programına tıklayıp CS'yi açıyordum. Yeni bir hesap açtım. Böyle bir durumda tekrar VAC yememem için ne yapmam lazım? Hileyi exeyi sildim user datayı sildim. Duyduguma göre exe üzerinden girilen hilelerde direkt hileyi silsek sorun olmazmış.
Bu arada user datayı oyuna giriş yaptıktan sonra sildim. Oyuna girdim ve sonra aklıma geldi. 3-4 gündür bir sıkıntı yok ve daha da olmaz büyük ihtimalle doğru mu?

Umarım silemezsin. Dün senin gibiler yüzünden kümem düştü.

Valve hile yapanların bilgisiyardaki bileşenlerinin seri numaralarını kaydediyordu, tekrar aynı pcden hile yapılmasın ya da farklı bir hesapla giriş yapıp aynı sistem bileşenleri kullanıldığında belli olsun diye. Arkadaşların dedikleri gibi 3-4 ay sonra da ban yiyebilirsiniz hiç yemeyedebilirsiniz. Tespit edilip edilmediğine bağlı. Sıfır kurulum çözüm olmayabilir.

Valve hile yapanların bilgisiyardaki bileşenlerinin seri numaralarını kaydediyordu, tekrar aynı pcden hile yapılmasın ya da farklı bir hesapla giriş yapıp aynı sistem bileşenleri kullanıldığında belli olsun diye. Arkadaşların dedikleri gibi 3-4 ay sonra da ban yiyebilirsiniz hiç yemeyedebilirsiniz. Tespit edilip edilmediğine bağlı. Sıfır kurulum çözüm olmayabilir.
Valve öyle bir şey yapmıyor. Trust Factor denen bir olay var. Bir bilgisayarda hile yapıp ban yediğin zaman aynı bilgisayarda tekrar farklı bir hesap kurduğunda güvenilirliğin azalıyor ve karşına da güvenilirliği az insanlar geliyor. 3-4 ay sonra ban yeme olayı da gecikmeli atılan VAC banlar. VAC hile tespit edilir edilmez banlamaz eğer hile çok eski değilse. Öncelikle veri toplar, aynısını kullanan tonlarca insan bulur ve en son hileyi kara listeye ekler. Siz oyunu oynamasanız dahi, bir süre sonra hile kullandığınız hesap ban yiyebilir. Bunun sebebi de bir zamanlar kullandığınız hile size ban yedirtmese dahi VAC'ın veritabanında vardır siz kullanırken ancak daha kara listeye eklenmemiştir. O kara listeye eklendiği an geçmişte kullanan herkes ban yer. VAC dalgaları böyle oluyor zaten. Ayrıca VACNet denen bir sistemleri var ben en son haberleri takip ettiğimde gelişme aşamasında olduğunu söylüyorlardı. Bu sistem bir yapay zeka ve oyuncuların genel verilerinden yola çıkarak çok kesin ve net hareketler yapan, sürekli belirli bir gecikme ile hareket eden, insanüstü doğrulukla hareketler yapan oyuncuları tespit ediyor ve bu kişilere Untrusted atıyordu. Daha sonra bunlar incelenip VAC ban'a dönüyordu. Son olarak ayrıca şunu söyleyeyim, Valve HWID banı atmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı