CS:GO hile kullananlara geçmiş olsun

Anladığım kadarıyla paralı tespit edilemeyen hileler tespit edilmiş. Bu yüzden olabilir.

Bedavalar asıl sıkıntılı ya zaten. Paralılar tamam kötü eyvallah özellikle yüksek rütbeler için ama bu bedavalar Allah'ın belası. Onlarda banlansa işte o zaman geri oynanır.

Birçoğu paralı hileler detected oldu. Paralı hile alıp açınca hesabın direkt güven faktörü kırmızıya düşüyor.

Arkadaşıma seçkin açmıştım ve bir ara hile açma fikri vardı, kesinlikle açmayacaksan atacağım demiştim ve kabul etmişti. Bazen wallhack gibi vuruşlar yapıyordu şüphelenmiştim, sonra bir süreliğine legit oynadığını söyledi. Zaten haftalardır kırmızı listeye alınmıştı, her maça karşıya hile geliyordu ve maçı kaybedince ben 1 rütbe düşüyordum. Global'den Nova 3'e kadar düştüm. Arkadaşım geçen hafta hileyi silmişti ve kapatmıştı. Ama ban yedi, ben onu 100 kere uyarmıştım elinde sonunda yersin diye açma demiştim, dinlemedi. Olan seçkine ve benim güven faktörüme oldu. Çok iyi güven faktörüm vardı şimdi boşuna uğraş... Arkadaşımla oynarken rekabette şüpheli kişilerin profil linkini almıştım yemişler mi diye, hepsi yemiş şu an. İyi haber. Bu arada arkadaşım hileyi paralı ve iyi bir hile almış banlanmama garantisi olan. Ona rağmen ban yediyse demek ki gelişme var.

Geri
Yukarı