CS:GO hile kullanımı ban yedirir mi?

CS:GO da saçma bir mantık var eğer hile para ile satın alınmış ise ban yemezsiniz fakat normal yoldan bulunmuş hile ise ban yiyebilirsiniz.
Ban yemeyedebilirsiniz eğer ki karşı taraftan birisi sizi replemedi ise yani rapor etmedi ise yemezsiniz

VAC sistemi izlemez. Sadece Overwatch sisteminde belli başlı oyuncular izleyip karar verirler.
Yazdığımı dikkatli okursanız sizin dediğiniz ile benim dediğim şeyin aynı olduğunu anlayacaksınız zaten.
CS:GO da saçma bir mantık var eğer hile para ile satın alınmış ise ban yemezsiniz fakat normal yoldan bulunmuş hile ise ban yiyebilirsiniz.
Ban yemeyedebilirsiniz eğer ki karşı taraftan birisi sizi replemedi ise yani rapor etmedi ise yemezsiniz
Rapor edilmediyse yüksek ihtimal overwatch'e düşmeyecektir ama VAC sistemi kullandığı hileyi tespit ettiyse yakın bir tarihte yasaklama alacak yüksek ihtimal.

Merhaba, geçtiğimiz günlerde kardeşim benim bilgisayarım üzerinden kendi Steam'ine giriş yapmadan benim Steam'im ile CS:GO'ya girerek hile kullanmış. Şu anda hesabım ile herhangi bir sorun yaşamıyorum CS:GO'yu silip baştan yükledim ve hile ile alakalı her şeyi sildim bilgisayara virüs taraması yaptım. Ancak ileride hile kullanımı ile ilgili ban yer miyim? Kardeşim hilenin ban atmadığını söylüyor kendisi uzun süredir kullandığını bir problem olmadığını belirtti ancak kuşkularım var bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Hilenin adı ezglobal yazılım.

Yazdığımı dikkatli okursanız sizin dediğiniz ile benim dediğim şeyin aynı olduğunu anlayacaksınız zaten.

Rapor edilmediyse yüksek ihtimal overwatch'e düşmeyecektir ama VAC sistemi kullandığı hileyi tespit ettiyse yakın bir tarihte yasaklama alacak yüksek ihtimal.
Ben yer ise çok sevinirim sadece açıklamada bulundum . Oyunu oynanmaz hale getiren bu durum bizi çok sıktı

Merhaba, geçtiğimiz günlerde kardeşim benim bilgisayarım üzerinden kendi Steam'ine giriş yapmadan benim Steam'im ile CS:GO'ya girerek hile kullanmış. Şu anda hesabım ile herhangi bir sorun yaşamıyorum CS:GO'yu silip baştan yükledim ve hile ile alakalı her şeyi sildim bilgisayara virüs taraması yaptım. Ancak ileride hile kullanımı ile ilgili ban yer miyim? Kardeşim hilenin ban atmadığını söylüyor kendisi uzun süredir kullandığını bir problem olmadığını belirtti ancak kuşkularım var bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Hilenin adı ezglobal yazılım.

Ne? Konu başlığını görünce troll bir konu sandım :D VAC dalgasına girmiş olabilirsiniz

Hile kullanımı suçtur. "Hileye ban atılmaz" gibi saçma söylemler ise gerçek dışıdır. Hileyi temizlemek de yeterli olmuyor bazen. Temiz bi' format atmanı öneririm.
Bilgi için çok teşekkürler bilgisayarıma direk format attım olaydan sonra, hileyi bilgisayarımdan tamamen çıkarttığımı düşünüyorum ancak steam ile bir sıkıntı yaşanır mı şüpheliyim
Eğer raporlamışlarsa ban yeme şansınız var.
Reportlandığını sanmıyorum sadece 1 maç oynamış ve maçı baştan sona izledim hile ile bile oynayamamış oyunu ve kaybetmiş :) ama steam bunları not alıyor diye biliyorum steam ile iletişimede geçtim her şeyi açık açık söyledim ama ban yer miyim bu konu beni çok endişelendiriyor
Hocam böyle kardeşim açmış kullanmış gibi boş edebiyat yapmanıza gerek yok. Açtınız kullandınız, şimdi de ban yemekten korkuyorsunuz. Kullandığınız hileden VAC yemeyen birini görmedim. İleride VAC dalgasında hesabınız ban yiyebilir. Belli ettiyseniz overwatch yiyebilirsiniz de ama düşük bir olasılık. Muhtemelen bir kaç ay sonra hesabınız VAC yiyecek.
Normal olarak bana önyargılı yaklaşıyorsunuz ancak durum bundan ibaret olayı steam ilede paylaştım yazılı mesajları size iletebilirim bilakis hile açıp oynasam kendi hesabımdan neden açayım o kadar emek vermişim :( hile ile oyun oynamam hayatımda sadece 1 kere mt2 de hile kullandım ondanda nasibimi aldım birdaha asla kullanmam. Yorumlarınız için teşekkürler
Hile kullandığınız için duyar kasmayacağım ama hile kullanımı size ban yedirmeyecekte ne yapacak?
Eğer hileniz kaliteliyse VAC ban yeme şansınız bir nebze daha düşük olacaktır.
Eğer VAC yemezseniz hileyi bırakmanızı tavsiye ediyoruz.
Hile ile oyun oynayan biri asla değilim. Hile ile oynayan biriylede asla oyun oynamam ancak olan oldu ve kontrolüm dışında oldu, steam ile olayı olduğu gibi anlattım ancak vac yersem bu durum beni çok üzer
VAC Sistemi insanların sizi izleyip yargıladığı hile olup olmadığınıza karar veren bir sistem değildir, eğer bilgisayarınızda bir hile varken oyuna girdiyseniz bunu VAC sistemi anlamıştır yüksek ihtimal, bedava bir hileyse yüksek ihtimal yakalamıştır yakın bir tarihte VAC ban uygulanacaktır sizin hesabınıza.
Peki bu kesin mi? Benim bildiğim kadarıyla anlık olarak ban atıyor veya ileride hile yazılımı çökerse kullanan herkese ban atıyor.
CS:GO Overwatch (yanlış hatırlıyor olabilirim) dedektiflerine kalır.
Hile ile bile oyunu oynayamamış oyunu baştan sona kadar izledim hile kullandığını bilmesem kesinlikle hile demezsiniz. Oyun adam vurma çok düşük vs vs ancak bunlar kayıt altına alınıyor ve kodlar patlayınca vac ban atılıyor diye biliyorum
Ban yersin. Ve umarımda en kısa sürede yersin.
Teşekkürler ben sorunu steam ile çözeceğimden eminim :)
Hocam kardeşim öyle bir oynamış ki oyunu kolsuzluğun zirvesini yapmış, sadece wh açmış ve çok az kill almış ancak steam vac sistemi bunu tespit edip bana ban atar mı? Hilenin kaliteli olduğunu şu ana kadar kimseye ban atmadığını söylüyor ama ben biraz şüpheliyim ileride bir gün bu hileyi kullandım diye ban yer miyim? Bilemedim ancak olsyı olduğu gibi steam ile paylaştım sorun olmayacağını düşünüyorum

Umarım öyle birşey olmaz :( steam ile iletişime geçtim olayı aynen anlattım umarım anlayış ile karşılarlar
Ben yer ise çok sevinirim sadece açıklamada bulundum . Oyunu oynanmaz hale getiren bu durum bizi çok sıktı
Benim suçum olmadığı halde ve over vac a düşmediğimi bildiğim halde hesabım güzelce çalışırken neden steama hu konuyu dile getiriyim ve neden ban yiyorum emek var burda. 10 maçtan 9u hile gelen bir oyuna yıllarca emek vermişim ben, neden ben yargılanıyorum ?
VAC sistemi tarafindan kara listeye alınmışsanız simdiden gecmis olsun. Yasaklamalar gecikmeli verildigi icin ileride ne olacagi belirsiz.
Steam ile bu durum hakkında iletişime geçtim. Acaba düzeltme gibi bir şansım var mı? Olayı olduğu gibi anlattım
Ne? Konu başlığını görünce troll bir konu sandım :D VAC dalgasına girmiş olabilirsiniz
Steama bu durumu anlattım acaba bu durumdan kurtulma şansım var mı

Son düzenleme:
Steam'e bu durumu anlattım acaba bu durumdan kurtulma şansım var mı?

Eğer hesabın report yememişse ve tekrar ediyorum VAC dalgasına girmemişse pek bir şey olacağını zannetmiyorum kuzenim 1 yıl önce internet kafede orijinal hesabından wall hack açtı ve karşı takıma çaktırmadan oynadı hala VAC banı yok birlikte CS giriyoruz

Son düzenleme:
Steam'e anlattıysan kardeşim açmış gibi bir bahaneye kanmaz yapıştırır VAC ban. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı