CS:GO Hile Sonrası Rütbe Gitmesi

Winston light

Kilopat
Yer
Aydın/Didim
Daha fazla  
Merhabalar, CS:GO'de takımımdan biri hile kullanmış ve report edilerek yasaklamış.
Haliyle benim maçımda silinmiş. İlk defa başıma böyle bir şey geldi ve rütbem gitmiş.
Rekabetçi maç kazanılmadı yazıyor Güzide usta muhafız rütbem vardı şimdi 1 maç attığımda ''Guzide'' rütbesinden mi başlayacağım yoksa ilk baştaki gibi oyun mu bana rütbe belirleyecek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, CS:GO'de takımımdan biri hile kullanmış ve report edilerek yasaklamış.
Haliyle benim maçımda silinmiş. İlk defa başıma böyle bir şey geldi ve rütbem gitmiş.
Rekabetçi maç kazanılmadı yazıyor Güzide usta muhafız rütbem vardı şimdi 1 maç attığımda ''Guzide'' rütbesinden mi başlayacağım yoksa ilk baştaki gibi oyun mu bana rütbe belirleyecek
Hile ile girdiğin bütün maçlar silindiyse bütün maçını onla girdiysen rütben sıfırlanır yada 1 yada 10 galibiyette rütben belli olur

Rekabetçi maç kazanılmadı yazıyor Güzide usta muhafız rütbem vardı şimdi 1 maç attığımda ''Guzide'' rütbesinden mi başlayacağım yoksa ilk baştaki gibi oyun mu bana rütbe belirleyecek ?
Bir maçı kazandıktan sonra eski rütbenizin bir altında başlarsınız. İstisnalar olabilir tabi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı