CS:GO hile sorunu

Luxier

Hectopat
Merhabalar, öncelikle aranızda yeniyim bu yüzden herhangi bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın. Konumuza dönelim.

10 dakika evvel 2 arkadaşımla beraber maç arattık girdik. Üçümüzde seçkiniz ve doğal olarak karşımıza seçkin gelmesini istiyoruz. Ancak karşımıza 2 hile ve 1 seçkin olmayan adam geldi. Lobide kimseyle girmedik, sadece üçümüzdük ve üçümüzde seçkindik. Bunun sebebi nedir, ben rage quit attım ve oyunu bir daha oynamayı da düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-14 at 15.21.00.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-14 at 15.21.00.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 228
Merhabalar, öncelikle aranızda yeniyim bu yüzden herhangi bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın. Konumuza dönelim.

10 dakika evvel 2 arkadaşımla beraber maç arattık girdik. Üçümüzde seçkiniz ve doğal olarak karşımıza seçkin gelmesini istiyoruz. Ancak karşımıza 2 hile ve 1 seçkin olmayan adam geldi. Lobide kimseyle girmedik, sadece üçümüzdük ve üçümüzde seçkindik. Bunun sebebi nedir, ben rage quit attım ve oyunu bir daha oynamayı da düşünmüyorum.
Madalya olmayınca seçkin olmamış olmuyor.

Girdiğin adam seçkindir fakat gördüğün gibi madalyası yok ve rütbesi oldukça düşük. Seçkin olup olmadığına bakmana gerek yok. Seçkinlerle otomatik eşleştiriliyorsun fakat bu adam yabancı ve haliyle hesabını 5-10 birim gibi bir ücrete temin ediyor. Eğer hileden şikayetçiysen ya Faceit ile oynamaya devam et yada başka oyunlar dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı