CS:GO hile sorunu

korayy1903

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Arkadaşlar hesabım seçkin olmadığından mı böyle oluyor? Bıktım hilelerden, bildiğiniz bir topluluk sunucusu var mı? Faceit bile hile dolu, cidden bıktım artık. Çözümü yok mu bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durum arkadaşın dediği gibi direk EVET cevabı ile yanıtlanamaz yanlış bilgi! kısmen'de olsa oyunun yapımcısı farklı şeylerin üstünde çalışmaya başladığı günden bu zamana artık hileler çok daha fazla olmaya başladı bunun sebebi ise para hırsı başka hiç bir şey değil örnekler ortada farklı değişik grafitiler karakterler kartlar kasalar derken insanları para tuzagının içine gömdü hele bir'de bedava hesap çıkarttıktan sonra hepten insanları yedi bitir'di firma. Şimdi ben para vericem yada parayı'da bir kenara bıraktım ben gidicem 1.500 saat oynıcam karşıma 200 saatlik adam gelicek eşleştirmeye öyle bir dünya yok kardeşim anladınmı öyle saçma sapan bir dünya olamaz yani yardımcısı gibi gözüken faceit veya esea platformu bile bunu bu şekilde gerçekleştirmiyor yapmıyor'ken bunların bu boşlama sebeplerinden dolayı bu hileler çoğalıyor eskiden ayda bir kez vac dalgası atan firma 6 ayda bir atmaya başladı buda işin saçma olan bir diğer tarafı. Paralı hesap'ta olsan hile ile her an karşı karşıya geliyorsun he şöyle bir durum var bedava hesap'ta 5 maçta 3 kez denk geliyorsan paralı'da 5 maçta 1 kez denk gelirsin ama gelirsin yani bana ben yıllar'dır oynuyorum hile çok çok az diyen adam karşıma gelmesin onun karşısına gelenler ya hileyle bile oynayamamışlar'dır yada o arkadaş takibe almamıştır karşı rakiplerini ben yıllar'dır oyunuyorum emek vermişim hem hesabıma hemde cs'ye kaybettiğim her maçı kayıt altına alırım karşı takımın profillerini alırım ve sonuç ortada 10 maç'tan en az 5 tanesindeki kişiler ban yiyorlar yarı yarıya belli oluyor bu durum kimisi wall kimisi aim kullanıyor ama kullanıyor arkadaş onun için faceit yada esea tercih etmelisin onların kuralları daha katı sana örneklerini vereyim

faceitte hile açarsan ne olur ? maximum 1 hafta'da ban yersin ve birdaha o bilgisayar'da başka hesapla faceite girersen hile kullanmasan'da ban yersin :) 2 yıl boyunca o pc'de faceit kullanman yasak formatta atsan eternet kartı'da değiştirsen fark etmez anında tespit ediliyorsun ve ban yiyorsun 2 yıl faceiti unutacaksın hile açar'san

esea'da hile açar'san faceitle aynı durum söz konusu sadece arasındaki fark faceit gibi 2 yıl değil 10 yıl geçerli olan bir durum söz konusu
Şimdi bana kalkıpta diyorlarki neden MM oynamıyorsun oynamam babacan benim para verdiğim oyun firması benim emeğimin karşılığını hileleri boost'layarak yapıyorsa oynama ne yani faceit valve'den dahamı zengin bir firma neden bu kadar katı kurallı ? çünkü oyunculara önem veriyor net ve açık ortadaşimdi otur sen kendin karar ver sence neden hile geliyor :D
Steam profilim göz atmak isteyenler ve ortak oyun oynamak isteyenler için...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı