CS:GO hileci bataklığı

CS:GO oynuyorsaniz, Faceit ya da ESEA oynamalisiniz. Kendinizi gelistirmek icin ideal yoldur. Zevkine oynuyor olsaniz bile rekabetci sunuculari 64 tick. 128 tick oynayinca farki anlayacaksınız. Yıl olmuş 2020 global olup ne yapacaksiniz? Faceit bedava ve 60 TL olmak uzere 2'ye ayriliyor. ESEA 16TL yanlış hatirlamiyorsam. Ucretli ucretsiz farklarini arastirip anlayabilirsiniz. Dedigim gibi, Valve mm oynamanin hiçbir mantığı yok şu devirde.

CS:GO oynuyorsaniz, Faceit ya da ESEA oynamalisiniz. Kendinizi gelistirmek icin ideal yoldur. Zevkine oynuyor olsaniz bile rekabetci sunuculari 64 tick. 128 tick oynayinca farki anlayacaksınız. Yıl olmuş 2020 global olup ne yapacaksiniz? Faceit bedava ve 60 TL olmak uzere 2'ye ayriliyor. ESEA 16TL yanlış hatirlamiyorsam. Ucretli ucretsiz farklarini arastirip anlayabilirsiniz. Dedigim gibi, Valve mm oynamanin hiçbir mantığı yok şu devirde.
Daha mg olmayan adam faceit girerse mümkünatı yok 10 kill alamaz.

Hileci olduğuna emin misiniz direkt ölünce reportlamayın ben reportliyacağım adamın demosunu izler reportlarım.

Adım deli gibi aım basıyordu :) kapı duvar her yerden hsler havada ucusdu hıc olmadıgım kadar emın oldum ınan :)

Hesabınız seçkin mi?

Seçkin.

Ek olarak her raporlanan oyuncunun hile olmaması. :D özellikle smurf kasan oyuncularla düşük liglerdeki oyuncular eşleşince haliyle "bu hile mi lan" sorusu oluşuyor.

Rankım kardeşim kartaldım 2 ay ıcerısınde DMG ondan sonra cıft keleş derken sonunda nova 4 oldum Mac'larda 25 30 asagı vurmuyorum. Acayıp sekılde hılecıler gelıyor adım gıbı emınım bundan. Isın garıbı gecenlerde mevlana geldı herıf haylen ban yemedı profılını bıle saklıyorum.

Faceit ya da ESEA oynamayı düşündünüz mü?

Faceit premıumsuz oynadım ama orası da pek ıc acıcı gelmedı :)

Genelde karşıdan kötü oynuyorsanız size verdiği his bu evet. Ama oyun sırasında kendi hatalarınıza da dikkat etmelisiniz. Ne kadar ses yaptığınız, bombalarınızı nasıl kullandığınız, aim pozisyonunuz çok önemli ve her rankte arada belirgin bir fark oluyor. Üstelik oyun sizin kendi rankinizden iyi oynadığınıza kanaat getirirse sizden daha yüksek ranke sahip oyuncularla karşılaştırabiliyor.

Kendımı bıldım bıleli secur yurur secur gıderım. Sureklı taktik ile oynarım zaten bızım gıbılerın oyundakı wall hackı ses kasmakdır ısın garıbıde su artık kımse sprey atmıyor. Herkes HS atıyor elde keles varsa tek yedın M4 ısı bır HS bır bady atıyor yuruyerek aawp ıle vuran adam var o kadar boku cıkdı oyunun.
Bir Mac 30 vuruyorsam ötekı Mac 15 zor vuruyorum garıp bır dongu var bazen bır takımlar gelıyor herıfler bomba vurmadan herkesı avlıyor oyun cok garıp bır hal aldı.

Mesela bugün girdiğim bir maçı anlatım ilk tur 9-6 bitti kaybettik 15 killim var bana awp dropladılar 3. raunt o zaman maçın kaderi değişti işte 5 tane 3K 1 tane 4K 1 tanede Ace attım kazandık. Şimdi daha mouse kullanmayı bilmeyen ses kasmayan adam beni direkt reportlar ban yemeyincede: "Valorant güzel hile yok CS hileci dolu abi yaaa sjsj" yapacak.

Bahsettıgın olay bende de mevcut kardesım. i5 9600KF RX 590 ASUS ROG STRIX ekran kartı 144 Hz monitör blody A60 Gaming fare mevcut kulaklık desen oyle işin ılgınc tarafı adamlar at gıbı ses verıp hepte oldugun yone prefle cıkması ve son zamanlarda bu hep olması oyunu bıtırdı. Gercekden ayda 20 bın kısı banlanmıyor :) bu da her şeyı ozetlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha mg olmayan adam faceit girerse mümkünatı yok 10 kill alamaz.
Arkadas zaten hesap oluşturduğu takdirde, 3 levelden baslayacak. 2700 ELO olarak konuşuyorum inanin bana beyni olan herkes en az 5 level olur. Tabiiki 9, 10 level maclarinda da nova gibi oynayan adam gelebiliyor(boosted).

Tipik Valve, yıl olmuş 2020 hala hack var oyunda. Her maç win alacağım ya da her maç süper oynayacağım diye bir şey yok. Ama son birkaç haftadır, gına geldi. Lig kasmıyorum, zaten leş bir lig sistemi var.

5 VS 5 diye giriyoruz, onda da hacker adam denk geliyor. Hack olduğunu anlamak için ses yapmadan tünelde alakasız bir yerde duruyorum ki prefire atamasın diye. Adam kapıdan bana bakarak çıkarıyor. Alabileceğim 3 pozisyon varken alakasız bir yerde duruyorum, adam crosshair' i kafama koyarak çıkıyor kapıdan.

Seçkin hesap falan hikaye, oyun bedava zaten kimse umursamıyor da ban yerse bir mail daha açar.

Bütün oyunlar için genel bir oyuncu profili oluşturulsa ve bir kere bile olsa hack kullandıysa sistemde bunları ayrı birleştirip eşleştirse süper olur. Hack açanlar kullandıkları programları kapıştırılar, bizim de kafamız rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı