CS GO Hilecileri Şikayet Etme

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Basit bir video hazırladım yetkililere göstermek için kanıt olsun diye... Kesinlikle duvar hilesi var. Artık yok diyorsanız da kesin telekinezi yeteneğini kullanıyor derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun altına adamın profilinin linkini attım.

Steam Community :: JOT.PE RaXoMonster

Şikayet ederseniz sevinirim. Bu işler nasıl yapılıyor eminim içinizde iyi bilenler vardır. Başıma geldikçe bu kanaldan paylaşırım. Umarım daha fazla böyle kişiler ile karşılaşmam.

Şu an o adamın profilinde ban yediğini görmek istiyorum.

Yorumlarınızı ve desteğinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

Son düzenleme:
Beni saklandığım yerlerden bulmasından şüphelendim. Özellikle videonun sonunda ki ağır çekim ile vermiş olduğum 2 ölümümden sonra. 2 ölümümde de base bekliyordum.

Adamın profiline girin tabi Steam üyeliğiniz ile şikayet edebiliyorsunuz. Adamın profilinde sağ üsteki oka tıklayarak altta bildiri ve şikayetler var. Oradan şüpheli hileci deyip şikayet edebilirsiniz. Kanıt olarak bu video linkini verirseniz de olur.

Vallahi geçen ben rekabetçi de maç oynadım. Adam 10 raunt a kadar 35 adam öldürdü. Hep kafa vuruyordu. Ve ben mesaj İLE yazmaya başlayınca kapattı ve adam bırakmamaya başladı şerefsiz . Ben şimdi bu adamı nasıl şikayet edeceğim oyun sırasında iken ? Veya oyundan sonra bu tarz şüpheli hareketlerini görürsem nasıl şikayet edebilirim.

Ben desteğe bu çekmiş olduğum video ve ne hilesi kullandığını yazdım. Video üzerinden de gördüğün gibi adamın profilini gösterdim kopyaladığım steam linkini de gösterdim ve video altına koydum. Aynı zamanda desteğe de attım.

Adam o günden beri ban yemiş durumda. Amacıma ulaştım ama sonra oyunu bıraktım. 1 sene girmeyince rütbeniz kayboluyor.

Teşekkür ederim. Ben video nasıl çekeceğim ki o anda baya zor bir iş . Yani çekerim bandicamla fakat onun ekranını nasıl göstereceğim. O sıkıntılı. Bir sürü insan Wall hack açıyor. Adam gibi oynayan da var ama şerefsizler işte insanı oyundan soğuturlar. En sonunda bende sileceğim bu Cs go'yu olacak bitecek.

Basit bir video hazırladım yetkililere göstermek için kanıt olsun diye... Kesinlikle duvar hilesi var. Artık yok diyorsanız da kesin telekinezi yeteneğini kullanıyor derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun altına adamın profilinin linkini attım.

Steam Community :: JOT.PE RaXoMonster

Şikayet ederseniz sevinirim. Bu işler nasıl yapılıyor eminim içinizde iyi bilenler vardır. Başıma geldikçe bu kanaldan paylaşırım. Umarım daha fazla böyle kişiler ile karşılaşmam.

Şu an o adamın profilinde ban yediğini görmek istiyorum.

Yorumlarınızı ve desteğinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim...
Hile hiç belli olmuyor... :D Bu adama da ban atmazlarsa CS:GO oynanmaz, deyim ben size...

Teşekkür ederim. Ben video nasıl çekeceğim ki o anda baya zor bir iş . Yani çekerim bandicamla fakat onun ekranını nasıl göstereceğim. O sıkıntılı. Bir sürü insan Wall hack açıyor. Adam gibi oynayan da var ama şerefsizler işte insanı oyundan soğuturlar. En sonunda bende sileceğim bu Cs go'yu olacak bitecek.

Benim yaptığım gibi adamın Steam Profilini de açmıştım. Oyun oynarken çekemezsiniz bir kanıtınız olmaz. Anca böyle oyun sonunda çekebilirsiniz. Ben Youtube linki ile gönderdim çektiğimi. Hem insanların da şikayet etmelerini istedim. Sende böyle yapabilirsin. Ama çok fazla geçmesin. Ben bu maçtan hemen sonra çektim bunu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı