CS:GO Howl Hikayesi

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Toplanın CS GO howl hikayesini anlatacağım.
Okumak istemeyenler için amatör bir video çektim.
Video
Howl Hikayesi.
CS:GO Workshop'u açılınca oyuncular kendi fikirlerini kendi tasarımlarını atölyeye yüklemeye başladılar ancak bu fikirlerin hepsi orijinal değildi tıpkı şu an bahsedeceğim Howl Skini gibi.
30 Mart 2014 tarihinde Steam kullanıcıları Auzzii ve sic tarafından 'Howling Dawn' başlığı altında atölyeye bir cilt ve bir çıkartma yüklendi kısa sürede çok fazla beğeni toplayan bu skin Auzzii'nin orijinal çalışmasıydı ve bu skin Valve'nin gözünden kaçmadı.
Açıklamasında "İlginç bir illüstrasyon yapmak istedim, bu yüzden bunu yarattım. Köpeğimin bir resminden kaynaklandı, kurt kaplamasına benzettim"dedi ve ama dediği gibi kendi yapmamıştı
Bir ay sonra, cilt ve çıkartma resmi olarak CS:GO'ya Huntsman koleksiyonu ile oyuna eklendi ve beğenilen bu skin için kasalar açılmaya başlandı.
Kaplamaları CS:GO'ya getiren Arms Deal güncellemesi sonrası Haziran ayında, Deviantart kullanıcısı CanisAlbus - popüler Howl cildi Auzzii'nin köpeğinden ilham almadığını, kendi sanat eserinin bir kopyası olduğunu fark etti.
Bundan sonra Valve'ye telif hakkı talebinde bulundu. Howl skini ve çıkartması kasalardan kaldırılırken oyuncuların envanterinde kalmaya devam etti ve CS:GO ekibi Howl skini ni CanisAlbus'un telif hakkını ihlal etmekten kaçınan orijinal yeni tasarım verildi ve şimdiki halini aldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı