Samsung S23 mü iPhone 13 mü?

MEDUSA38

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İki seçeneğim var.
1. 26 bin TL'ye yenilenmiş b kalite 256 GB Samsung S23 almak. Sıfırı 29 bin demeyin taksit yok alamam, yenilenmiş telefonlara vade farksız 6 taksit var.
2. 32900 TL'ye yenilenmiş b kalite iPhone 13 128 GB almak.

Şunu söyleyim. Benim için kamera önemli değildir, benim için telefonu kullandıktan sonra satacağım fiyat önemli değildir çünkü aile bireylerimden birine veririm genelde. Ve 26 yaşıma kadar hep Android kullandım. Sizce mantıklı olan hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2side mantikli degil. Hem yenilenmis hem de b kalite.
Reis taksit kısıyından dolayı başka seçeneğim yokki. Ya da gidip hız olarak s23 ile aynı olan, sıfırı 19. 000 tl olan poco x6 pro nun kaçapını 12.000 e alacam😅

Yenilenmiş telefon alınmaz içine koyuyorlar ucuz parçaları.

Aynı satıcıdan kardeşim iPhone 12 aldı. Şu an gayet memnun. Sıfır gibi geldi.

Reis taksit kısıyından dolayı başka seçeneğim yokki. Ya da gidip hız olarak s23 ile aynı olan, sıfırı 19. 000 tl olan poco x6 pro nun kaçapını 12.000 e alacam😅

O bile daha mantikli.

Reis taksit kısıyından dolayı başka seçeneğim yok ki. Ya da gidip hız olarak S23 ile aynı olan, sıfırı 19. 000 TL olan POCO X6 Pro'nun kaçapını 12.000'e alacağım😅

Ama hocam icinde ne var kim bilir?

Poco x6 pro hız olarak da S23 olamaz maalesef. Orda da çok olmasa da fark yer, olsa olsa 23 FE ile.

Geri
Yukarı