GTA 5 elektrik kesintisi sonrası kayıt dosyası gitti

KatsuSama

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200g,Nvidia Geforce GTX 1660ti,8gb ram
GTA 5 oynarken elektrik kesildi ve oyunu tekrar açtığımda sıfırdan başlar gibi sadece story modu gösterdi. Sıfır ayarları yaptırdı vs. oyun sıfırlandı kısacası. Eski saveime dönmek istiyorum. Online hesabımda çok emeğim vardı, nasıl yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online hesabın en son save aldığı noktadan devam eder kaybolmaz. Yerel dosyandaki problemi geri almanın yolu sanırım sistem geri yüklemesi yapmak.

GTA 5 oynarken elektrik kesildi ve oyunu tekrar açtığımda sıfırdan başlar gibi sadece story modu gösterdi. Sıfır ayarları yaptırdı vs. oyun sıfırlandı kısacası. Eski saveime dönmek istiyorum. Online hesabımda çok emeğim vardı, nasıl yapabilirim bunu?
Story Mod Cloud save kaydedilmiştir bir kaç saat önce, olmadı birkaç saatlik Gameplay'in gitmiştir. Ayrıca GTA Online'da yaptığın her şey sunucuya bir bir kaydediliyor. GTA Online Save'inin gitmesi imkansıza yakın.

Hocam online ilerlemenin gitmemesi lazım.

Online'a giriş seçeneğim yok ve story modunu sıfırdan tekrar mı bitirmem gerekiyor şu an girebilmek için onu sormuştum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    114 KB · Görüntüleme: 5
  • Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 3

Yeni konular

Geri
Yukarı