CS:GO için 750TL 7.1 kulaklık önerisi

Batuhan0061

Centipat
CS:GO oynuyorum. 500₺-750₺ arası bir model bakıyorum. HyperX almak istiyordum ama kulaklık pedleri yıpranınca çok dökülüyormuş. Ondan kararsız kaldım. En önemlisi 7.1 olması gerekiyor.

Razer Kraken Tournament Edition.

Razer'ın bütün ürünlerini beğenirim ama kulaklıklarını hiç beğenmiyorum. 2 3 ayda kırılıyor, bozuluyor, cızırtı yapıyor vesaire. Daha geçen gün arkadaşımın Razer nari essential kulaklığı 3. ayında kırıldı. Garantisine gönderdi, kulaklık perte çıktı parasını iade ettiler. İtopya'dan almıştı. Aynı şekilde buğra kazancı'nın kulaklığı da 4. ayında üst kısmı kırıldı, takılamaz hale geldi. Kendilerinin sürücü kalitesi ortalama olsa da malzemeleri bayağı dandik. Size önerim ses kasmak istiyorsanız HyperX Cloud 2.

@Zaff bazen aynı ürün birisinde uzun yıllar sorunsuz giderken başkasında kısa sürede bozulabiliyor. Benim beğendiğim bir model yalnızca öneri yaptım. Ayrıca buğra kazancı kim tanımıyorum. 😂

Arkadaşım Razer hastası, bir sürü kulaklığını kullandı hepsi 6 aya varmadan bozuldu. Yalan söyleyecek değilim, bire bir gördüm ne hale geldiklerini. Kraken Ultimate'i vardı sağ tarafı ses vermedi, garantiye gönderdi para iadesi yaptılar. Nari'nin hikayesini anlattım. Man'o War'ı vardı kulak pedleri yırtıldı, kullanılamaz hale geldi. Sadece Unlost'un bir arkadaşı vardı adı aklıma gelmedi onun kulaklığı uzun süre dayanmış. Onun dışında hiç uzun süre dayanan Razer kulaklık görmedim.

7.1 olması neden gerekiyor? Sanal 7.1 ile ne yapacaksınız? Kaliteli bir stereo almalısınız. Sanal 7.1 size bir şey vermez. CS deyince de akla ilk Cloud 2 geliyor.

Sanal 7.1 olsa bile oyunda insanların ne yönden geldiğini anlamak çok önemli. Sadece müzik dinlemek için alacak olsam bu kadar para vermezdim dostum.
MH670 Almanı öneririm çok rahat ve güzel bir kulaklık.
Dostum bütçenin çok üstünde kulaklık. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı