CS:GO için 150 TL 7.1 kulaklık önerisi

cnts07

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO için 7.1 sağlam ses kasabileceğim kulaklık arıyorum. (Bu arada 7.1 nedir olsa faydası nasıl olur olmasa ne olur internette okuduklarıma göre ses kartsız bir işe yaramaz vs. yazan çok yer gördüğüm için 7.1 öneri dedim) Bütçe 150 TL civarı. Artı eksi 10-15 TL olabilir. O fiyata 7.1 zor bulamazsın diyeceksiniz, Amazon'dan almayı düşünüyorum. (Hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım yaparken nelere dikkat etmeliyim vs. yardımcı olursanız iyi olur) Almayı düşündüğüm beğendiğim kulaklık;
Bu arada yenilenmiş Amazon tarafından gönderilen olanı sepete ekleyeceğım.
Bu ürün Unlost'un kullandığı kulaklık değil mi? Bu 7.1 ses kartlı diye biliyorum. Doğru mu ve Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Kargo ücreti var mı? Varsa ne kadar olur ortalama? (bu kulaklık hoşuma gidiyor)
Aklımdaki diğer bir ürün de G430.
Yine aynı şekilde Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Kargo ücreti var mı? Bu zaten ses kartlı vs
bir de bu iki üründe 7.1 var mı?
Bu arada kulaklıklardan anlamadığım soruyorum.
Bir de amazon.com ve amazon.de (tr olan) ikisi aynı site değil mi? Ben .com'dan alsam bir şey fark etmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünlerin sadece fiyatlarına bakıp eklemişsiniz. Bunların vergisi ve kargo ücreti de var. Örneğin G430 220 lira civarına geliyor.
SS Siberia 150 bulabilirseniz alın, bu fiyatta başka düzgün kulaklık bulmak zor.

Benimde hali hazırda kullanmakta olduğum Trust gxt 340 modelini önerebilirim fiyatı 100 tl ve bu fiyata alabileceğin en iyi kulaklık.Bende CS:GO oynamaktayım güzel ses kasılıyor ve müzik dinlemek istersen onada cevap veriyor güzel bassları var.Fiyat olarak biraz üste çıkabilirsen yine F/P ürünü olan Bloody G501 öneririm şekiş şemal ve kalitesi enfes.

Dalga mı geçiyorsunuz? Her yeri kalitesiz plastik bir kere. Bir de 300 TL fiyat ile satılan demişsiniz. Ayrıca şu platformda da şu algıyı yıkamadım. "Uzun süre kullanmak kaliteli olduğu anlamına gelir" Yok öyle bir şey. Uzun süre kullandın diye kaliteli olmaz. Kalitenin tanımı bu değil. Bence siz bir 300-400 TL'lik kulaklıkları deneyin. Sonra kalite ne imiş görün. Sadece o ürünü kullanıp, "çok kaliteli, 400 TL'lik ürünle bile aynı kalitede" demek kadar yanlış bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı