CS:GO için 150 TL 7.1 kulaklık önerisi

Hala bilmeden konuşuyorsunuz. Benim ne düşmanlığım olacak Trust'a. Kaliteli, adam akıllı ürün yapsınlar, onu önerelim, övelim. Kim ne yaparsa ona göre konuşurum. Benimde kimseyle bir sponsorluğum yok. Niye olsun ki? Adamın bütçesi belli deyip, kaliteli bir model önermektense kalitesiz bir model öneriyorsun. Esas sıkıntı orada. Kimse de sana 800 TL kulaklık öner demedi. Keza yukarıda arkadaşa doğru bir bakış açısı demişsin. Ben ilk mesajımdan beri bunu söylüyorum. Bence senin bana karşı bir problemin var. İlk mesajımdan beri doğru bulduğun şeyi söyledim çünkü. Daha önce de kullandım Trust markalı ürünler. Kaliteli ürün kullandığınız zaman, onların ne kadar kalitesiz olduğunu anlarsınız. Demişsiniz gene "Fiyat/Performans, ilaç gibi gelir, bütçesini arttırırsa kaliteli, konforlu ve sesi iyi G501 öneririm" Yani yok artık gerçekten! G501 ile GXT 340 arasında ne fark var da "kaliteli, konforlu ve sesi daha iyi diyebiliyorsun? Gene her yeri kalitesiz plastik ile dolu, sert deri kulak yastıkları bulunuyor. Gelip gene aynı şeyi yapıyorsunuz. Bence siz kalite ne demek onun anlamını da bilmiyorsunuz.
Ben seni tanımıyorum seninle sorunum ne olabilir ayrıca başından beri tavırların gereksiz sert GXT 340 ayrıca kullanıp deneyimlemediğin kulaklık, kulaklıklar için nasıl bu kadar rahat kötü, iğrenç , kaka diyebiliyorsun anlamıyorum G501 malzeme kalitesi , konfor ve mikrofon olarak GXT 340 dan üstün. GXT 340 ın olumsuz taraflarının düzeltilmiş hali ayrıca Bloody 30 yılı aşkın tecrübesi olan iyi bir marka artık şu inadınızdan vazgeçin ve sadece şu şu markalar iyidir diğerleri çöp anlayışını bırakın. Ayrıca kullanmadığınız sadece okuyarak bilgi sahibi olduğunuz bir şeyi eleştirirken iki kere düşünün.

Hala bilmeden konuşuyorsunuz. Benim ne düşmanlığım olacak Trust'a. Kaliteli, adam akıllı ürün yapsınlar, onu önerelim, övelim. Kim ne yaparsa ona göre konuşurum. Benimde kimseyle bir sponsorluğum yok. Niye olsun ki? Adamın bütçesi belli deyip, kaliteli bir model önermektense kalitesiz bir model öneriyorsun. Esas sıkıntı orada. Kimse de sana 800 TL kulaklık öner demedi. Keza yukarıda arkadaşa doğru bir bakış açısı demişsin. Ben ilk mesajımdan beri bunu söylüyorum. Bence senin bana karşı bir problemin var. İlk mesajımdan beri doğru bulduğun şeyi söyledim çünkü. Daha önce de kullandım Trust markalı ürünler. Kaliteli ürün kullandığınız zaman, onların ne kadar kalitesiz olduğunu anlarsınız. Demişsiniz gene "Fiyat/Performans, ilaç gibi gelir, bütçesini arttırırsa kaliteli, konforlu ve sesi iyi G501 öneririm" Yani yok artık gerçekten! G501 ile GXT 340 arasında ne fark var da "kaliteli, konforlu ve sesi daha iyi diyebiliyorsun? Gene her yeri kalitesiz plastik ile dolu, sert deri kulak yastıkları bulunuyor. Gelip gene aynı şeyi yapıyorsunuz. Bence siz kalite ne demek onun anlamını da bilmiyorsunuz.

Ben zaten yazımı sizden esinlenerek yazmıştım oysaki :) .

"kulaklığa çok para vermeyim ama işimi görsün diyenlere ilaç olduğunu" Kör olsaydım da bu cümleyi görmeseydim. Kim ne derse desin Trust, Snopy, Everest gibi markalar kötüdür. Ya tamam sesi güzel olabilur ama 3 ay sonra çöp olan bir ürünü neden alayim ? Onun yerine Logitech, Corsair gibi markaların orta düzey ses ve kalite gibi bir ürünü almayalım ?

Ben zaten yazımı sizden esinlenerek yazmıştım oysaki :) .

"kulaklığa çok para vermeyim ama işimi görsün diyenlere ilaç olduğunu" Kör olsaydım da bu cümleyi görmeseydim. Kim ne derse desin Trust, Snopy, Everest gibi markalar kötüdür. Ya tamam sesi güzel olabilur ama 3 ay sonra çöp olan bir ürünü neden alayim ? Onun yerine Logitech, Corsair gibi markaların orta düzey ses ve kalite gibi bir ürünü almayalım ?
Snopy ve Everest dediğiniz gibi 3 ayda hatta bende 1.5 ay da çöp oldular ama bende bunu anlatmak istiyorum. Trust şaşırtıcı bir şekilde GXT 340 modelinde en ufak sorun yaşamadan 1 yıldır kullanıyorum ve tavsiye edip de alan arkadaşlarımda memnun hatta beraber CS:GO giriyoruz. :)

Tavrımın sert olmasının sebebi yanlış bilgi verip, insanlara da bunu inandırmaya çalışmanız. Ben hiçbir model kaka ya da iğrenç falan da demedim. Kötü ve kalitesiz dedim. Neden rahatlıkla söylemeyeyim ki? Sen bir insanın yaptığı hareketin kötü olduğunu anladıysan, ona "bu yaptığın kötü" tarzında bir şey demez miydin? Aynı şey bu da. Ürün ne ise, onu söylerim. İyi ise iyi derim, kötü ise kötü derim. Eğer sen bunu diyemiyorsan senin doğruluğundan şüphe ederim. Sen niye kötüye kötü diyemiyorsun ki? Ben Everest ve Snopy hariç marka bazlı yapmam yorumu. Ürünleri göze alarak yaparım. Sadece Trust için mi kötü dediğimi sanıyorsunuz? Logitech G230, G430, G35, Steelseries Siberia 200 modelleri de keza kötüler. Ancak Steelseries'in yapmış olduğu Arctis serisi gayet iyi mesela. Yani marka bazlı değil model bazlı eleştiri yaparım. Bir de Bloody için " 30 yılı aşkın tecrübesi ile..." diye boş bir mesaj yazmışsınız gene. Bloody'nin 30 yılda yapamadığını, daha 3 yıldır oyuncu ekipmanı üreten Kingston markası yapmayı başarıyor. Keza kat kat daha iyi yapıyor. Bu işler yıla bakmaz. Yaptığın ürünlere bakar.

Sağolun arkadaşlar amazondaki fiyatların vergisinin olduğunu bilmiyordum. (hiç alışveriş yapmadım herhangi bir bilgim yoktu.) Sizlere şöyle anlatayım durumu şuan kulladığım kulaklık Philips SHM1900 cs go da çok da iyi ses vermiyor adam yanıma yaklaşınca duyabiliyorum. Bana uygun alınabilir kaliteli bir kulaklık olarak cs go için ne önerirsiniz 2 yıl dayanmalı en az. Şunu da sormak istiyorum kullandığım kulaklığı biliyorsunuz, G230 G231 bunlar nasıldır, bildiğim kadarıyla stereo hepsi philips den sonra g230 veya g231 alsam ses kalitesinde değişme olur mu değer mi yoksa para boşa mı gider.

Tavrımın sert olmasının sebebi yanlış bilgi verip, insanlara da bunu inandırmaya çalışmanız. Ben hiçbir model kaka ya da iğrenç falan da demedim. Kötü ve kalitesiz dedim. Neden rahatlıkla söylemeyeyim ki? Sen bir insanın yaptığı hareketin kötü olduğunu anladıysan, ona "bu yaptığın kötü" tarzında bir şey demez miydin? Aynı şey bu da. Ürün ne ise, onu söylerim. İyi ise iyi derim, kötü ise kötü derim. Eğer sen bunu diyemiyorsan senin doğruluğundan şüphe ederim. Sen niye kötüye kötü diyemiyorsun ki? Ben Everest ve Snopy hariç marka bazlı yapmam yorumu. Ürünleri göze alarak yaparım. Sadece Trust için mi kötü dediğimi sanıyorsunuz? Logitech G230, G430, G35, Steelseries Siberia 200 modelleri de keza kötüler. Ancak Steelseries'in yapmış olduğu Arctis serisi gayet iyi mesela. Yani marka bazlı değil model bazlı eleştiri yaparım. Bir de Bloody için " 30 yılı aşkın tecrübesi ile..." diye boş bir mesaj yazmışsınız gene. Bloody'nin 30 yılda yapamadığını, daha 3 yıldır oyuncu ekipmanı üreten Kingston markası yapmayı başarıyor. Keza kat kat daha iyi yapıyor. Bu işler yıla bakmaz. Yaptığın ürünlere bakar.
Sana laf anlatmaya ayıracak vaktim yok sen kullanmadığın ürünler hakkında yorum yapmaya devam et. Bu arada kulaklık almayı düşünürsen titanium bak kalitesiz olmasın hadi eyvallah :)

Yani bütçe aslında 150 civarında ama zorlasam maksimum 200 olur. Şuan kullandığım kulaklık Philips shm1900 yeni kulaklık almaya değer mi bide bunu soracaktım.

Kardeş sen hem 150 için hem 200 için önerir misin?

CS:GO için 7.1 sağlam ses kasabileceğim kulaklık arıyorum. (Bu arada 7.1 nedir olsa faydası nasıl olur olmasa ne olur internette okuduklarıma göre ses kartsız bir işe yaramaz vs. yazan çok yer gördüğüm için 7.1 öneri dedim) Bütçe 150 TL civarı. Artı eksi 10-15 TL olabilir. O fiyata 7.1 zor bulamazsın diyeceksiniz, Amazon'dan almayı düşünüyorum. (Hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım yaparken nelere dikkat etmeliyim vs. yardımcı olursanız iyi olur) Almayı düşündüğüm beğendiğim kulaklık;
Bu arada yenilenmiş Amazon tarafından gönderilen olanı sepete ekleyeceğım.
Bu ürün Unlost'un kullandığı kulaklık değil mi? Bu 7.1 ses kartlı diye biliyorum. Doğru mu ve Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Kargo ücreti var mı? Varsa ne kadar olur ortalama? (bu kulaklık hoşuma gidiyor)
Aklımdaki diğer bir ürün de G430.
Yine aynı şekilde Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Kargo ücreti var mı? Bu zaten ses kartlı vs
bir de bu iki üründe 7.1 var mı?
Bu arada kulaklıklardan anlamadığım soruyorum.
Bir de amazon.com ve amazon.de (tr olan) ikisi aynı site değil mi? Ben .com'dan alsam bir şey fark etmiyor?
70 TL gibi komik bir rakama Tigoes G7000 var. Işıklı ve renk değiştiriyor aynı zamanda 7.1.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı