CS:GO için ekran kartı önerisi

Bütçe
4000

turkolodiyo

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar sistemim i5 10400 16 GB RAM 550 Watt PSU B460M Pro anakart.
Sadece CS:GO oynayan biri olarak uzun zamandır ekran kartı bakıyorum. İşlemcinin kendi dahili kartı ile oynadım uzun süre yaklaşık 100 120 FPS civarı fakat bu ay dayanamayıp bir ekran kartı ve 144 Hz bir monitör alacağım. Sadece CS:GO oynadığım için GT 1030 falan almayı düşündüm ama bilemedim fikirlerinizi de merak ediyorum benim gibi olan var mı acaba? Ayrıca mümkünse önereceğiniz ekran kartı Display Port girişi olmalı. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim hayırlı forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 bile CS:GO için yeterlidir. İşlemciniz iyi olduğu için FPS konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.

1050TI alabilirsiniz en ucuz olarak.

Bu söylediklerim en düşük bütçe için söylediğim parçalar. Bütçenize göre değişir.

Bütçenizi yeni gördüm, GTX 1050TI eğer ucuza bulunursa alınabilir eğer yoksa 1030 ile devam edilebilir.

Hocam 4000 TL iyi bir bütçe ama şu piyasada o paraya alacağınız ekran kartı geçmiş senelerdeki parçalara kıyasla bayağı düşük performansta olacak. O yüzden GT 1030 alıp geçin derim ben sadece CS:GO oynuyorsanız.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim.
şu ikisi arasında kaldım low profile olması cs gibi bir oyunda bile çok ısınmasına neden olur mu biraz ısı konusunda takıntılı biriyimdir. Diğer kart için de fanı sesli diyenleri gördüm çok fazla.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim.
şu ikisi arasında kaldım low profile olması cs gibi bir oyunda bile çok ısınmasına neden olur mu biraz ısı konusunda takıntılı biriyimdir. Diğer kart için de fanı sesli diyenleri gördüm çok fazla.
Ben olsam fanlı modeli tercih ederdim soğutması daha iyi. Ama pek fazla fark yok diye biliyorum. Fan sesi içinse GT 1030'ların fazla fan sesi vereceğini zannetmiyorum.

Geri
Yukarı