CS:GO için en iyi crosshair

kitkatr

Picopat
Crosslar hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Nokta cross kullanıyorum genelde. Tek atmak için çok güzel ama spraya gelinçe hiçbir işe yaramıyor veya nişan alamıyorum. Büyük crossda hedefin kafasini bulamiyorum. Hizalamak cok zor geliyor. Ne yapmam lazim? Nokta cross bu oyun için iyi mi? Degistirmem mi lazim?

En iyisi bence:
1.jpg

Crosslar hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Nokta cross kullanıyorum genelde. Tek atmak için çok güzel ama spraya gelinçe hiçbir işe yaramıyor veya nişan alamıyorum. Büyük crossda hedefin kafasini bulamiyorum. Hizalamak cok zor geliyor. Ne yapmam lazim? Nokta cross bu oyun için iyi mi? Degistirmem mi lazim?
Bence ortası minik olan crosslar tercih etmelisiniz.

Kişisel bir ayarı genel olarak başkasından almak çok iyi bir fikir değil. Deneyip karar almanız doğru olur. Şöyle bir crosshair ile nasıl oynar insan diyorum ama oynayanlar var işte:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xantares'in nişangahını denedim bir süre. Spray için iyi olsa da orta/uzak mesafedeki rakipleri vurmakta zorlanıyordum. Sonra Scream'in nokta nişangahına geçtim. orta/uzak mesafedeki rakiplere çok kolay hs, one tap atabiliyorum artık. Ayrıca spray sorunum da yok. Gayet iyi atabiliyorum spray'i.

Nişangah bireye göre ve çözünürlüğe göre değişir. Deneyerek en iyisini bulmalısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı