CS:GO için en iyi crosshair

Xantares'in nişangahını denedim bir süre. Spray için iyi olsa da orta/uzak mesafedeki kişileri vurmakta zorlanıyordum. Sonra Scream'in nokta nişangahına geçtim. orta/uzak mesafedeki rakiplere çok kolay HS, One tap atabiliyorum artık. Ayrıca spray sorunum da yok. Gayet iyi atabiliyorum Spray'i.

Nişangah bireye göre ve çözünürlüğe göre değişir. Deneyerek en iyisini bulmalısınız.

Bende xantares ve scream arasindayim şu anda zaten :) ama noktayi daha çok seviyorum fakat kullanması çok zor

Ben de Xantares ve Scream arasındayım şu anda zaten. :) Ama noktayı daha çok seviyorum. Fakat kullanması çok zor.
Ben spray'i çok rahat atıyorum. Bu konuda bir sıkıntı yaşamadım. Mükemmel nişangahımı buldum diyebilirim sanırım. Çözünürlükte önemli fakat bu konuda. Ayrıca bazı alışkanlıklarda değişmiyor maalesef. Dediğim gibi deneye deneye bulursunuz. İkisinin arasını istiyorsan da S1mple'ın nişangahına bir göz atabilirsin istersen. O da iyidir.

Crosslar hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Nokta cross kullanıyorum genelde. Tek atmak için çok güzel ama spraya gelinçe hiçbir işe yaramıyor veya nişan alamıyorum. Büyük crossda hedefin kafasini bulamiyorum. Hizalamak cok zor geliyor. Ne yapmam lazim? Nokta cross bu oyun için iyi mi? Degistirmem mi lazim?
Hocam eğer diğer FPS oyunlarda alışkanlıklarınız ne ise onu kullanın. Eğer kararsız kaldıysanız bunun için yapılmış Atölye Haritası mevcut. Buyrun;

cl_crosshairsize 2
cl_crosshairgap -3
cl_crosshairthickness 0
cl_crosshair_drawoutline 0
cl_crosshairdot 0
cl_crosshaircolor 2
Bu crosshairi bir deneyin isterseniz. Ben bu crosshairi 1280x960 çözünürlük için kullanıyorum.

Crosslar hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Nokta cross kullanıyorum genelde. Tek atmak için çok güzel ama spraya gelinçe hiçbir işe yaramıyor veya nişan alamıyorum. Büyük crossda hedefin kafasini bulamiyorum. Hizalamak cok zor geliyor. Ne yapmam lazim? Nokta cross bu oyun için iyi mi? Degistirmem mi lazim?
Bana kalırsa nişangâh çok absürt olmadığı sürece ne olduğunun hiçbir önemi yok. Sadece kamufle olmaması için canlı bir renk kullanmanızı önerebilirim. Nişangâhta değişiklik yaptığınız zaman yalnızca psikolojik etkisi oluyor, mümkünse değiştirmeyin, belli bir düzende oynamaya alışın.

Buna siz karar vereceksiniz. Hangisinde rahat ediyorsanız onu kullanın. Ben Size 3 gap 1 thickness 0 color 1 kullanıyorum. 1280x960’da.

Geri
Yukarı