CS:GO için gelecek güncelleme Valorant'ın oyuncularını kendine çekecek mi?

Çokta üzerine düşülecek bir konu değil bence... Kim geçer kim geçmez bilinmez 3 yıl cs go oynayan biriyim r6 Crysis vs bu tür oyunlarında içinden geçtim sayılır. Evet Valoda gereğinden fazla çocuk oyuncu var ama kız erkek diye cinsiyetçilik yapmak çok yanlış ve gereksiz çünkü her kız aynı oynamiyor elmas ve sonrasındaki kızlarla oynayın bir de ? 3 taneden 1 tanesi boost çıkarsa çıkıyor ki çok nadir geliyor zaten o elo üstünde kız oyuncu. 14 yaşında kız kardeşim var şu an aktif olarak hem cs go hem valorant oynuyor ikisinde de gayet başarılı çoğu erkek oyuncudan daha iyi oynuyor yani bunun kızı erkeği yok şu kafadan bir kurtulun. Cs de bir mm giriyorsun 2 tane rahat Rus çocuk geliyor geçeceksiniz yani çocuk her oyunda var. Özet olarak ne valorant ölür ne de cs go ( valoranti sadece 4 ay oynadım) iki oyunda bana göre 5 para etmez çok farklı dertleri var çünkü herkes biliyor o dertleri

CS-GO 1k saatim var. Çıktığı günden beri Valorant oynuyorum malum sebeplerden ötürü (hile, tickrate, TR sunucusu olmaması, 4:3 çözünürlüğün sıkıcı hal alması vs). Bu durumlar düzelirse CS dönerim.

CS:GO 1K saatim var. Çıktığı günden beri Valorant oynuyorum malum sebeplerden ötürü (hile, tickrate, TR sunucusu olmaması, 4:3 çözünürlüğün sıkıcı hal alması vs). Bu durumlar düzelirse CS dönerim.

Hile ve tickrate duzelmis.

Şahsi fikrim, 6K CS saatim var FACEIT 10 lvldım. Valorant'ı betadan beri oynuyorum bana CS2 beta da gelmiş denedim ama yine olmamış oyun sadece gamma arttırmışlar ve tickrate kaldırmışlar. Bu arada tickrate kaldırmaları iyi hissettiriyor. Smoke da tatlı bir oynanış etkilemiş onun harici kötü diyebilirim kendi açımdan.

Cs de ping fazla olmasa Cs oynardımda valodan sonra cs pingi gözüme çok takıldı yoksa desert egle ile kafadan tek atmanın hissi pek fazla oyunda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı