Valorant vs CS:GO

Arkadaşlar toxic olayına çöözüm yok. İki oyunda da geliyor ve ben cidden soğudum bu olaydan. CS'de Ruslar gelmesin diye dua ediyorum, Valorant'ta ise troller. Ama sanırım Valorant'ta plat ve üstünde yokmuş öyle toxiclik pek.

Sağ tarafta oyuncu bul diye bir kısım var onu kullanarak lobinize Türk çekebilirsiniz bu kadar basit Rus toxicleri sevmiyosanız bunu yapın.

Ya :D oyuncu report'luyorsuj 2 gün sonra aynı kişi tekrar geliyor, CS'de bir reportluyorsun report doğruysa anında VAC yiyor :)
Dostum vac ban sadece hileler için bildiğim kadarıyla, valorant'da hile açıp nası tekrar gelsin? Yanlış biliyor olabilirim ama bazıları IP ban yedim falan diyodu Valorant'da

Yahu bırakın şu tarz konular açmayı artık. İki oyunun da iyi ve kötü yönleri var. Hangisi daha çok sana hitap ediyorsa onu oynarsın. Google'a "Valorant vs CS:GO Technopat" yazınca bilmem kaç sayfa konu çıkıyor. Soruyu bir daha sormaktansa eski cevaplara bakabilirsiniz bence.

Yahu bırakın şu tarz konular açmayı artık. İki oyunun da iyi ve kötü yönleri var. Hangisi daha çok sana hitap ediyorsa onu oynarsın. Google'a "Valorant vs CS:GO Technopat" yazınca bilmem kaç sayfa konu çıkıyor. Soruyu bir daha sormaktansa eski cevaplara bakabilirsiniz bence.
Moderatör onayladı kanka tartışılcak bir şey yok bence, kararsızlığım devam etti açabilirim.

Dostum VAC ban sadece hileler için bildiğim kadarıyla, Valorant'ta hile açıp nasıl tekrar gelsin? Yanlış biliyor olabilirim ama bazıları IP ban yedim falan diyordu Valorant'ta.

VAC ban herkese atılabilir, ancak daha çok hile yapana gidiyor, hem Valorant'ta reportlasamda ban yemiyor sağ olsunlar. Bu yüzden CS devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı