Valorant vs CS:GO

VAC ban herkese atılabilir, ancak daha çok hile yapana gidiyor, hem Valorant'ta reportlasamda ban yemiyor sağ olsunlar. Bu yüzden CS devam.
Dostum VAC = (V)alve (A)nti (C)heat daha çok hile yapanlara değil hile yapanlara gidiyor, Valorant'da seni vuran adam hile değilki yememiş.

Valorant'ın en iyi yönleri çeşitlilik var, Türkiye'ye ilgililer, skiller var, Türkçe iletişim var. CS:GO'nun en iyi yönleri daha gerçekçi, HS ve spray hissi farklı.
CS:GO'da rank atlamak için kazanıp iyi oynayacaksın. Valorant'ta rank atlamak için kazanacaksın ama Valorant'ta yenilirsen ve MVP isen neredeyse hiç lp gitmez.
Son dönemlerde herkes CS:GO övüyordu ama bu ara çoğu kişi Valorant'a geçmiş. Ne oynuyorsunuz?

CS 1.6 en iyisidir usta. Adamlar yıllar önce yaptığı oyunda bile şu anki abüdük gubüdük uçmalı fırlamalı -malum isim vermeyim- FPS oyunundan daha iyi vuruş hissiyatı koymuşlar usta.
Bak global offensiveyi geçtim 1.6'dan bahsediyorum.

Bizimkiler daha beter çıkıyor onlardan.

Bilmiyorum ben orayı az kullandım çevrenizde CS oynayan arkadaşlar falan bulun Valorant'nun kitlesini de CS Ruslardan az kalan bir yanı yok 8 yaşında veletler geliyor benim bilmediğim garip gurup küfürler ediyor en iyi kendi çevrenle oynamak.

CS 1.6 en iyisidir usta. Adamlar yıllar önce yaptığı oyunda bile şu anki abüdük gubüdük uçmalı fırlamalı -malum isim vermeyim- FPS oyunundan daha iyi vuruş hissiyatı koymuşlar usta.
Bak global offensiveyi geçtim 1.6'dan bahsediyorum.
Rate ayarları bile yok o -malum- FPS oyununda . CS 1.6 da bile var . Mermi gidişatın kayarak gidiyor daha az sekiyor .

Rate ayarları bile yok o -malum- FPS oyununda. CS 1.6 da bile var. Mermi gidişatın kayarak gidiyor daha az sekiyor.

Hocam Overwatch diyorsanız onun amacı zaten arcade ve keyifli bir deneyim sunmak. Bunu da beceriyor bence.

Yok hocam. Zehir falan fırlatmalı ateş fırlatan adam falan çılgın bombastiko şeyler. Öyle FPS oyunumu olur diyesin gelir oynarken.

Valorant mı hocam?

Geri
Yukarı