CS:GO için grafik ayarı önerisi

Bu sistemde kaç FPS alıyorsun bilmiyorum ama 6500XT ile PCI-e 4.0'da 6500XT ile hele 2K ultrada asla CS oynamazdım kaldı ki bu tarz oyunlarda yukarıdaki arkadaşlarda yazmış düşük ayarlar önemlidir çünkü; ne kadar FPS alırsanız o kadar daha iyi oyun deneyiminiz artar.

Hocam 2K ultrada 150-200 FPS arası alıyorum. Yani sistem benim zaten aldığım değeri biliyorum size de bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok.

Bana bir şey kanıtlayın demiyorum zaten, kişisel fikrimi söylüyorum. Düşük ayarlarda oynarsanız daha fazla FPS alırsınız. Son karar sizin iyi geceler.

Tüm grafik ayarlarını en düşüğe çek. Sadece textureyi biraz yüksek tutabilirsin, MSAA ve FXAA açık olsun. Doku filtreleme modunu yükselt.

2K monitör için de blackbar kapalı şekilde 1600x1200 veya 1280x1024 öneriyorum. 1280x1024, 5:4 olduğu için daha iyi olur.

Dostlar CS:GO'yu 2K'da en yüksek grafikler ile oynatacak bir sistemim var. Profesyonel oyuncular molotof dumanı görmüyor ben bu ayarı nasıl yaparım? Karakter büyütme çözünürlüğü için benim monitörüm destek vermiyor 1080p altında monitörün yanlarında boşluk kalıyor.
Boşluk kalmasının sebebi oran hocam 16:9 oranlı çözünürlüklerde boşluk kalmaz ama karakter de büyümez, büyümesi için o boşluğu göze alacaksınız ya da kareye daha yakın bir monitör kullanacaksınız ki eni boyuna yakın çözünürlüklerde boşluk kalmasın.

Boşluk kalmasının sebebi oran hocam 16:9 oranlı çözünürlüklerde boşluk kalmaz ama karakter de büyümez, büyümesi için o boşluğu göze alacaksınız ya da kareye daha yakın bir monitör kullanacaksınız ki eni boyuna yakın çözünürlüklerde boşluk kalmasın.

Hocam sadece 1 oyun için monitör değişmeye almaya değmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı